Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám vissza szerezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám vissza szerezni, ha ilyen vagyok? /SEGÍTSÉG/

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm 6 hónapja neki sincs senki nekem sem, és én szeretem még mindig de ő közömbös miről beszéljek vele mert egyszerűen leblokkolok előtte pedig nem vagyok ilyen srác aki nem tud a barátnőivel beszélni. Izgulok meg minden teljes letargia! F/26
2012. febr. 19. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy, ha közömbös , akkor vége a dolognak, próbáld meg elfogadni, és tullépni rajta, bár tudom, hogy most ez elképzelhetetlennek tünik. Legtöbben átélünk valami hasonlót az életben. Én 21 voltam, és másfél év alatt hevertem ki.


35/F

2012. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

megmondod neki, h zavarban vagy, mert még mindig szereted és tudod, hogy - valószínűleg - ő nem érez így.


(nem tudom, miért szakított veled, szóval több okosat nem tudok mondani addig, amíg le nem írod, mert lehet, h egy szemét vagy, aki bántotta őt.)

2012. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem szerelmes valószínűleg de az egész ismerős köre azt nem vagyok ennyi idő után is közömbös. Sőt kedvel nagyon csak nekem játssza a közömböst. Arra meg, hogy bántanám az életemnél is fontosabb még mindig nem hogy bántsam! De valószínűleg mivel ilyen fontos nekem el kell engednem sajnos csak a véleményetekre vagyok kíváncsi köszönöm a válaszokat előre is :(
2012. febr. 19. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
most vissza akarod szerezni, vagy csak hallani akarod, h azt mondjuk, h engedd el? kajak nem értelek. mit tettél, h kidobott?
2012. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én sem :( mindent megadtam amit tudtam egyszerűen eldobott a barátnőjének mondta hogy ilyen pasit nem talál még egyet de még ő 24 éves és kicsit gyerekes az élt nagy dolgaival kapcsolatban :)
2012. febr. 19. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:
gondolom nem fog vigasztalni, ha azt mondom, h találsz jobbat, de valóban találsz jobbat, aki majd jobban megbecsül és nem fog elhagyni csak azért, mert "gyerekes" ezekben a dolgokban. ami mellesleg kamu-duma, biztos volt valami baj, szóval ezért pluszban nem is volt veled őszinte. hagyd a fenébe és legközelebb próbáld kicsit jobban megismerni a kiszemeltedet.
2012. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vigasztal de azért köszönöm ha van valami tanács szívesen elolvasnám.
2012. febr. 19. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
de mit vársz, mire írjak tanácsot?
2012. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy hogy tudnám ezt a leblokkolást elmulasztani milyen témát hozzak fel először és hogy vezessem rá hogy ujra együtt.
2012. febr. 19. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!