Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha egy lány kezdeményez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány kezdeményez? (Fiúk, Lányok válaszokat egyaránt várok! )

Figyelt kérdés
A mai világban, már az erkölcs lényegtelen, de mit szolna a fiú ha odaállítanék elé,és megmondanám, hogy tetszik nekem? Fiú, lányok... válaszokat egyaránt várok!
2012. febr. 19. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
nem ciki de olvasgass és fel se kell tenned ezt a kérdést
2012. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki!! ilyen hülyeséget.. nincs sehol se megírva az, hogy csak a fiú kezdeményezhet....
2012. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Diavolino44 ***** válasza:

cikinek nem ciki!

De ha engem nyíltan egy csaj próbálna felszedni tudom hogy szexet akar!


26F

2012. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki, hozzá is általában a lányok jönnek, nem én hozzájuk. Elég félénk gyerek vagyok, félek kezdeményezni :)

22F

2012. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki.
2012. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiúk nem sokra értékelik az olyan csajt, aki kezdeményez. Én úgy gondolom van más módja is annak, hogy magadra vond a figyelmét, és ha bejössz neki, akkor ő fog odamenni hozzád. Hadd vadásszanak, az a fiúk dolga ősidők óta, hogy becserkésszék a vadat (jelen esetben a nőt).

Sokkal többre értékelik a fiúk azt a csajt, akinek a "megszerzéséért" dolgozni kell, és tisztelni fogják, nem úgy az olyan csajokat, akikért nem kell teperni, és odaadják magukat mint egy útszéli.

2012. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 19. 18:55
 8/10 anonim ***** válasza:

nem értem... miért lenne ciki? ha akar valamit a csaj akkor menjen már oda, fordított esetben a nők is elvárják, szóval hajrá, az meg egy hülyeség, hogy a pasik nem szeretik a rámenős nőket

20/F

2012. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy elhajt, hogy nem érdekled, vagy jó leszel neki néhányszor.

A normális pasik nem szeretik a rámenős nőket.

Gyáva szar alak, aki fiú létére nem mer közeledni, és az ágyban se egy nagy figura az ilyen.

Egy fiúban legyen már annyi kakaó, hogy kezdeményezzen ő.

Mi csajok is ezt várjuk, legyen egy pasi tökös, ne egy puhány mulya, anyámasszony katonája. Legyen férfi állat!

Ha meg oda akarsz menni menjél, azt vagy beégsz, vagy bejössz neki mint alakalmi.

2012. febr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:P:))koszi a válaszokat, raírok Messen, és lesz ami lesz!!!
2012. febr. 22. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!