Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátom jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom jobb nőnek tartja a haverja nőjét nálam?

Figyelt kérdés

Ez nekem nagyon rosszul esik, és szerintem egyáltalán nem szép a csaj, annyival jobb, hogy vékonyabb, és ennyi. De amikor megkérdezem a barátom, hogy miért tetszik neki jobban, azt mondja, hogy "nem tudom", nekem nagyon rosszul esik, hisz mindent megteszek, hogy én legyek neki a legszebb/legvonzóbb. Úgy érzem, szeret engem a barátom, velem tervezi a hátépítést, gyereket, de nekem nem megy, hogy közben tudom, a haverja csaja jobban tetszik neki.

Emiatt szinte bármelyik pillanatban bőgni tudnék, de nem szeretném, hogy lássa, hogy szomorú vagyok, pláne, hogy emiatt, ugyanis, pár napja volt egy vitánk emiatt, és majdnem szakítottunk, de nagyon szeretjük egymást, és így nem megy a szakítás, meg egyébként sem tudnám elképzelni az életem nélküli, viszont nagyon rossz a tudat, hogy nem én vagyok neki a legszebb.

Ő nem is érzi, hogy mekkora fájdalmat okoz ezzel.... :(

Ti mit gondoltok erről az egész szituról?

20/L


2012. febr. 19. 14:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
58%
De téged szeret...
2012. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Mutass magadról képet meg a rrol a másik csajrol is ,és majd mi eldöntjük ,hogy ki a szebb vagya jobb ,de szerintem te vagy.:-)
2012. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy mekkora szomorúságot okoz ezzel neked. Kérdezd meg tőle, hogy mit szólna, ha Te inkább XY-tól akarsz gyereket, mert jobban néz ki, és te ahhoz hasonló gyereket akarsz, csak, hogy érezze, hogy milyen bántó ez.

Nem tudom, hogy ha nekem lenne barátnőm, nem nézegetném a többi nőt, hogy milyenek...

2012. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vannak olyan fiúk,akik nem gondolják,hogy ezzel milyen fájdalmat okoznak egy lánynak,mert nem tartják fontosan ezt a szépség témát.Nem minden esetben érvényes ez,hogy:" ha szereted,akkor ő a legszebb,és mindenki megszűnik körülötte". A barátodtól elég bunkó dolog,ha ezt ki is mondja,de azért még biztosan nagyon szeret téged. Amúgy nekem is ezt mondta a barátom,már nem járunk,persze nem ezért.Az évek során bebizonyosodott,hogy másra vágyik.
2012. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát igen, ettől is nagyon félek, hogy egyszer csak már nem kellek neki, hogy mást szeretne, de én nem tudnék mást szeretni, ha elhagyna, megszűnne számomra a világ, ebben biztos vagyok :'(
2012. febr. 19. 14:18
 6/13 anonim ***** válasza:

ÉN jártam ebben a cipőben , annyi különbséggel, hogy az excsaja volt a tökély, mindig megjegyzéseket tett az én testemre ... egy idő után rájöttem, nem szeret igazán, vége is lett !

Az egy másik dolog, és természetes is, hogy megnézek jó pasikat egy kapcsolatban, és a párom megnéz jó csajokat az utcán, neten stb, de hogy ilyet kijelentsen , hogy "figyelj a haver nője jobb nálad " ez nemhogy bunkóság, de ennek a srácnak nem te kellesz hidd el !:(

2012. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor addig beszéld meg vele, amíg nem késő a kapcsolatotok szempontjából.
2012. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ha felhozom a témát ideges lesz, és ezt nem akarom, és nem tud mit mondani, valamiért jobban tetszik ő neki, mint én, azt mondja, hogy nem tudja miért
2012. febr. 19. 14:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor jó lenne, ha eldöntené, hogy mit akar; nem lehet egyszerre két hölgyet "tartani" Magyarországon, ahhoz keletebbre kell menni. Csak azt nem értem, hogy miért nem érti, meg, hogy ezzel neked fájdalmat okoz. Figyelj, nagyon sok nagyszerű srác van a barátodon kívül, sokkal nagyszerűbbek. :( Sajnállak!
2012. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ja, és egy másik dolog , már írtad többször, hogy számodra vége a világnak, ha ő nem lenne, hát ezt a világ semmilyen kincséért se éreztesd vele, próbálj meg egy kicsit másképp gondolkodni, mert bármi lehet az életben és akkor teljesen megzuhansz ha tényleg nem lesz ő !

Próbálj meg saját lábadon megállni , ennyire ne függj tőle, attól ki lehet mutatni, hogy mennyire szereted, és ő az álompasi, de ne függj soha senkitől ennyire, mert ezt ha érzi, tudja ( márpedig sztem a te pasid ezt nagyon jól tudja) , így nyeregben érzi magát, hogy bármit mond és tesz, te annyira oda vagy érte, hogy úgyis elnézed :O


Próbálj meg kicsit máshogy öltözködni, új frizura, új smink, új ruhák, hogy más fiúk is mutassanak érdeklődést ( nem kell ku.rváskodni !!! ) majd meglátod a reakcióját, hogy nem csak ő van a világon :)

2012. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!