Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogyan végezitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan végezitek el szükségleteiket egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem egy kellemes téma de felkeltette az érdeklődésemet, már pszichológiai okokból is. Több csajom volt már de csak kettő költözött be hozzám, és teljesen máshogy oldották meg szükségleteik (wc-re való menést értem ez alatt) megoldását. A régi barátnőm szinte titokban ment ki wc-re ilyen titkos ügynök feelingben, általában akkor amikor én aludtam vagy nem voltam jelen és mindig szorgosan magára zárta az ajtót.


A jelenlegi barátnőmnek meg nincsenek ilyen problémái, s általában nyitva is szokta hagyni az ajtót, nála ez egyáltalán nem tabu.



2012. febr. 19. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Azért ez durva :D


Nem tudom, nálunk a wc-re menés sosem volt téma :D Abszolút természetes módon elvonulunk wc-re, ha kell, és annyi. Ebbe ennyit belegondolni XD

2012. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én van, hogy megkérem barátomat, hogy maradjon bent a szobában pár percre. :D Nem kell sunyulni, de azt is utálom ha közben ott somfordál a wc körűl.
2012. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit kell ezen szégyellni, teljesen természetes dolgok ezek... én is olyasmi stílusban nyomom, mint a jelenlegi barátnőd, néha nyitva hagyom az ajtót, közben beszélgetünk a párommal... pedig nem is élünk együtt (még).
2012. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

Nekem is volt olyan nőm, aki titokban lopózott a WC-re és szégyellte a fingást is, még WC-n is.

Elég idegesítő volt. Nem mehettem ki a szobából, amíg ült a budin fél órát.

Aztán volt egy elég szabadszájú csajom, aki meg böfögött is előtte, meg hangosan vizelt, nem is próbálta tompítani a csobogást.

Ez sem éppen szimpatikus.


A lényeg, hogy WC használat után mossa meg a fenekét a barátnőd! Ezt a nők 99%-a nem teszi. Papírral lekaparják, elkenik a cuccost, de eszükbe sem jut, hogy ez nem elég.

Annyira idegesítő, hogy minden barátnőmet nekem kell a fenékmosásra megtanítani... miért nem hozzák az emberek a higiéniai ismereteket otthonról?

2012. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Teljesen normálisan, csukott ajtónál. Nagy vécé után pedig befújom a vécét. Ez nem egy büntetendő dolog ha egy nő elmegy vécére. Nem értem, hogy miért kell ezt annyira felfújni. Ezek a nők... komolyan. Néha magam is kiakadok rajtuk, pedig nő vagyok.
2012. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hogy nélkül.:D
2012. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ivilicious ***** válasza:

én mindig megmosom,alap


am én is diszkréten megyek wcre,idegesíti is a barátom :D

2013. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a kedvesem nálam alszik és én már fent vagyok amikor kimegy , már tudja a dolgát.

Semmi cicó, semmi papír hanem az ágyra négykézláb és mire a feneke tiszta már el is élvezett.

2013. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!