Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetnék egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék egy kis önbizalmat?

Figyelt kérdés

Rájöttem,hogy teljesen önbizalomhiányban szenvedek.. Van egy barátom két éve, boldogak vagyunk, mégis minden lányra féltékeny vagyok, mindig azt kérdezgetem magamtól,hogy vajon őt jobban szeretné? Azt gondolom, mindenki más szebb nálam..

18éves vagyok, nem az a "vékony"alkat, kicsit duci,párom így szeret.. de nem kövér, mások szerint szép arcom van, szőke hajam, és kék szemem.. nem vagyok az a "mű nő", inkább ilyen átlagos.. bármit megcsinálok, főzök-mosok, bármi.. Tehát egy kis nőiességet sem tudok magamról elmondani.. Nincs nagyon pénzem sminkekre, van egy szemceruzám, és szempillaspirálom, néha azokat használom, de nem tudom sminkelni, sajnos..

Szerintetek? Szeretnék egy kis önbizalmat,hogy 18évesen végre egy nőnek érezhessem magam,és ne más lányt keljen irigyelnem..


2012. febr. 19. 18:27
 1/6 A kérdező kommentje:
*tudok
2012. febr. 19. 18:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem elég, hogy a barátod veled hál? A többi az csak külsőség.
2012. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el kozmetikushoz :)

Vagy szerezz be egykét smink cuccot. Youtube-on remek videók vannak, hogyan sminkelik magukat a csajok...

Ezt is meg kell tanulni :)


És érdekes végeredmény tud születni... :)

http://www.youtube.com/watch?v=xN8YxEf__XI&feature=related

2012. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hidd el,hogy szép vagy,örülj annak,hogy a barátod szeret,és hogy nem vagy egy mű p i cs a
2012. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az nem elég hogy van barátod és boldog vagy vele ??

Amíg nem csal meg a barátod addig fölösleges aggódnod.

Addig nem ne beszéld be magadnak ezt a sok hülyeséget, hogy barátod mással jobban járna mint veled stb ...

2012. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én sem értelek, találtál egy normális pasit... A nőiesség belülről is jön, és kívülről sem a smink meg a ruhák adják..

normális pasi nem is ezt nézi. A nem nőies nő nem lesz sminktől nőies! Nem értem mi ez a nagy smink mizéria...

Ha szexben is minden rendben akkor semmi okod sincs félni

2012. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!