Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezhetnék több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék több önbizalmat?

Figyelt kérdés

Nem merek közeledni a láynokhoz, pedig már elmúltam 20 is és mindenki azt mondogatja a családban, hogy ennyi idősen már lassan családot kéne alapítani. Mondjuk szerintem az még korai, de egy barátnőnek már lennie kéne, az biztos, de én nem merek közelíteni a lányokhoz. Azt is tudom, hogy azért, mert kevés az önbizalmam, de én ezzel nem tudok mit kezdeni. És attól is tartok, hogy ha bepróbálkozok egy lánynál és ő elhajt, akkor majd mindeki rajtam fog nevetni, amit nem szeretnék. Eddig ültem a babérjaimon, de most már látom, hogy nem fog odajönni egy lány sem hozzám, hogy hé, látom nincs önbizalmad, ezért megkérdezem én, hogy nem-e járunk...

Szóval segítsetek már, hogy hogyan lehetne több az önbizalmam!

És még abban is kéne segítség, hogy ha valahogy mégis arra vetemedek, hogy megszólítsak egy lányt, akkor mit mondjak neki? Mivel kezdjem? Mivel folytassam? Mit csináljak, hogy azért nyomulósnak se tartson?


2010. júl. 19. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Az elutasítás..nos igen...de manapság mindennapos dolog, az élet velejárója. Aki emiatt kinevet, az vagy éretlen, vagy még sosem próbálkozott.

Mit mondj? Kezdetnek köszönj. Meg aztán a lányok szeretnik a bókokat, érdeklődj a dolgai felől, kérd ki a véleményét..legalábbis nálam ezek lennének hatásosak.

2010. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem akkor probálkozz elöszőr valami cseten ismerkedni, és ha jó vagy a csajoknál nagyobb lesz az önbizalmad és mehetsz csajozni
2010. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*-n
2010. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Chat.hu-n már próbálkoztam, de inkább nem minősítem az ottani embereket. :)
2010. júl. 19. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
deh csetet szerintem felejtsd el. Sportolj, ússz, görizz, deszkázz, fuss, valami küzdősport. box.
2010. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát akkor nem tudom, de attól ne félj hogy elutasítanak, vagyis ez van, ez mindenkivel megtörténik, és meg is fog, veled is, akármit csinálhatsz, probálkozz:) ők is csak emberek, lehet valaki meg tőled fog zavarba jönni:)
2010. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nemis azt mondtam hogy ott csajozzon, hanem ott szerezzen egy kis önbizalamat, ha nincs neki, hogy mégis csajokkal beszélget, és ha ott van már a csaj elött már jobban fogja tudni, hogy mit mondjon, és mit ne
2010. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a tömény italok tele vannak önbizalommal
2010. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!