Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék bátrabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék bátrabb? Hogyan szerezhetnék önbizalmat?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok. még nem voltam lánnyal.

mindig azt hallom hogy a férfinek férfiként kell viselkedni, meg tudja mit akar. csak azzal van a baj, hogy nem merek "leteperni" senkit sem.


ez meg fog változni ha tapasztaltabb leszek? érdemes lenne akár fizetéssel is, de leveszítenem?

csak mert azok a lányok akikkel alakult volna valami és elmondtam a helyzetet kétféleképpen reagáltak

1, bocsi, de nekem egy férfira van szükségem.

2, ok, nem zavar. -de semmiben sem segítettek, pedig tudták hogy tapasztalatlan vagyok- amikor rákérdeztem, "ja, hát te vagy a férfi, viselkedj is úgy"


úgyhogy az már leesett hogy nem találok olyan lányt, aki megértő lenne velem.

így arra gondoltam nekem kéne változtatnom. ha nyerek valahogyan tapasztalatot, attól hátha helyreáll az önbizalmam.

elvégre egy olyan világban ahol sokan tizenévesen veszítik el a szüzességüket, én meg még huszonévesen is az vagyok joggal érezhetem magam értéktelennek.


2011. márc. 9. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Nem úgy megyünk oda a lányokhoz ismerkedni, hogy "szia, 22 éves vagyok, és szűz".

2. Ha fizetsz a szüzességed elvesztéséért, magyarul prostihoz mész, akkor pont a leglényegesebb elemét hagyod ki a szüzesség elvesztésének: az utat, és technikát, amivel el tudod érni, hogy egy lány férfiként nézzen rád és le tudd fektetni.

2011. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem így mutatkozok be. Csak amikor már lehet látni hogy 3. randin sem merem megfogni vagy megcsókolni, akkor azért csak elmondom neki, hogy ez miért is van.


A szexhez vezető útról tudnék beszélni... SZEXtárskeresőn megismertem egy nőt (nem fizetőst!). találkoztam vele, bejöttem neki. rengeteget beszélgettünk személyesen is, és rengeteget levezetünk.

így kiderült hogy ő azt várja el egy pasitól, hogy ő kezdeményezzen, ami jogos. eleve úgy kezelt mintha nem lennék szűz. és amikor jelezte hogy szeretné ha átmennék hozzá és megtörténne, írtam neki hogy sajnos nem tudok teljes mértékben kezdeményezni (nem írtam le neki hogy szűz vagyok). erre azt írta hogy akkor nem fog működni a dolog mert ő szeretné nőnek érezni magát.


csak azt akartam kihozni hogy megismerkedhetek akár 100 lánnyal is vagy tetszhetek akár 50 lánynak is, de szűz fogok maradni a tapasztalatlanságomból fakadó önbizalomhiány és az emiatt ellehetetlenített kezdeményezőképességem miatt.

2011. márc. 9. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogsz úgy sem változni, ha szexelsz valakivel. Én is pont ezért elkaptam ingyen pasit, hogy "tegyen rendbe", és bizony ugyanolyan vagyok, mint előtte. Soha sem kezdeményezek pasiknál, mert nem merek:S És most is:S

Ebből sok problémám volt már, főleg ha tetszik az illető.

2011. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pedig a nőknek nem kell kezdeményezniük.

Az a pasik feladata (kellene hogy legyen) :)

ezért is vagyok hátrányos helyzetben. én viszont ingyen lányt nem fogom kapni...

2011. márc. 9. 17:01
 5/5 anonim válasza:

Attól, ha prostihoz mész tényleg nem lesz jobb...

Gondolom te te is ábrándoztál már, hogy hogyan is tennéd ha mernéd... akkor megvan a módszer, kövesd, légy bátor, elvégre mit veszthetsz?:D Ja, nem pont azt akarod?:)

Hajrá-hajrá, a lányok (általában) nem harapnak... :)

2011. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!