Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeteket kérem?

Figyelt kérdés

4Hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, nagyon szeretjük egymást! Folyamatosan nézi az albérleteket, hogy össze tudjunk költözni! Egyik nap észre vettem, h írogat egy srácnak! Féltékenységemből utána néztem ki ez a srác! Hát nem volt biztató, jóval előtte is beszélgetek bizarr dolgokról, amíg nem ismertük egymást! Az a múltja az nem is érdekel engem! Szóval megnéztem egy üzenetét, amiben ez a srác amolyan baráti sex társa lehetett! Olyanokat írt neki h kívánja e még, barátnőm persze igent írt neki! Meg mondom őszintén féltékeny vagyok rá de nagyon, és ráadásul most sajnos a munkaügy miatt haza kellett jönnöm, elég távol vagyunk egy mástól! Nagyon hiányzunk egymásnak, ő is le van törve hogy nem lehetek vele! De a bizalmam megingott! Szerintetek mi lenne a helyes út lépjek vagy várjam meg míg történik valami? Leszögezem nagyon szeret, és alig várja hogy utánam tudjon jönni! De én úgy érzem hogy neki nem vagyok elég, kell neki az a srác hogy összefussanak!

Szerintetek mi lenne a helyes út lépjek vagy várjam meg míg történik valami? Leszögezem nagyon szeret, és alig várja hogy utánam tudjon jönni! De én úgy érzem hogy neki nem vagyok elég, kell neki az a srác hogy összefussanak!



2012. febr. 19. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem bíznék benne...vond kérdőre.
2012. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 étoile et lune ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá, ki volt az a srác, akivel a múltkor beszélgetett. Kérdezgesd róla, honnan ismeri, stb. Lehet, hogy leszűri, hogy féltékeny vagy, de ezzel nincs semmi baj, amíg nem hülyülsz meg tőle. Ha hazudik a közös múltjukról, mondd el, hogy mit tudtál meg, lehet, hogy már nincs semmi köztük. Kell az őszinteség egy kapcsolatba, különben szenvedni fogsz.
2012. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
..szia csefy örülök,hogy újra itt vagy ..kérdezö..bocs
2012. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az alap az az öszinteség egy kapcsolatban,és a bizalom, az biztos. Az más kárdés, hgoy én vagyok olyan hülye, hogyha tisztáztunk mindent, és tudok a dologról, akkor elnéznék 1-1 perverz kirándulást. Ott olyat kap(hat) amit töled nem, viszont téged szeret, és veled él.

35/F

2012. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én féltékeny nőként egy 4 hónapos kapcsolattal tanácsolnám azt, hogy nem kell a köntörfalazás. Én a páromnál iszonyatosan féltékeny voltam/vagyok, nem véletlen és ha ezt vele nem tudnám megbeszélni, már rég megőrültem volna, szóval nekem az a tanácsom, hogy igen is mondd el neki a kétségeidet! Nem kell kérdőre vonni meg egyebek, egyszerűen teljesen normálisan mondd el neki, hogy féltékeny vagy erre a srácra, elborult az agyad, utánanéztél és tudod amit tudsz, ami iszonyatosan féltékennyé tesz és nem tetszik neked, hogy beszélget ezzel a sráccal. Hozzáteszem valószínűleg ki fog akadni, hogy nyomoztál utána, ennek senki nem örülne, de lesz ahogy lesz.


A másik lehetőség, hogy elmondod neki, hogy féltékennyé tesz, hogy ezzel a sráccal beszélget. Kérdezz rá ki ő, honnan ismeri, stb. Itt az adhat aggodalomra okot, hogy mivan ha hazudik, vagy direkt elhallgatja a dolgokat. Ilyenkor már szerintem nem fair a másik képébe vágni dühből, hogy nyomoztál utána, mert az csak még nagyobb veszekedést szít. Viszont neked kell eldöntened, hogy fair leszel és elmondod a "gyengeségedet" neki, avagy kiteszed magadat annak a lehetőségnek, hogy esetleg füllent a barátnőd és akkor nagyobb bajban leszel, hogy most ezt még is hogyan reagáld le.

2012. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeretni nagyon szeret,de látod mást kíván...
2012. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy pasival ismerkedik hiába vonod kérdőre nem tudsz mit csinni ha homo. De azért kérdezd meg mindenképpen hogy meleg vagy tudom hogy kicsit durván hangzik de a ha lényegre-törő vagy az hatásos xd:))
2012. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én beleesetem ebbe a szituációba férfiként. Csak nálunk úgy volt, hogy amikor már jártam a lánnyal, akkor még egy albérletben lakott az exével, akivel előttem 5 évet járt. Volt, hogy elmentem tusolni, és a barátnőm addig üzenetet írt az exének, pontosabban válaszolt neki még iwiwen. Persze nem volt benne semmi szexes dolog, csak annyi, hogy jól vagyok és küldök neked egy virtuális puszit. Ezt a keyloggerem mutatta meg nekem. Tudom kötsögség, de fő a tutira menés. Nézd, megmondom őszintén, a vége az lett, hogy szétmentünk 1,5 év után, mert a kezdeti mizériák, az én úgy vélem jogos féltékenykedésem kikezdte a dolgokat. Más részről nem volt korrekt a lány szerintem. Akkor voltam 20, a lány 24, az exe is 24. Szóval azt mondom, akármennyire is fáj, kérdezz rá nyíltan, és ha zsigerből érzed, hogy itt valami nem tiszta, akkor hagyd ott a lányt. Tiszta lelkűt érdemelsz, nem egy ilyet.
2012. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!