Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeteket kérem! Helyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeteket kérem! Helyesen cselekszem vagy nem?

Figyelt kérdés
Ma jön hozzám az ex barátom,hozza vissza az ott maradt cuccaimat!De van egy tervem!El akarom csábitani!Akarom tudni,h tényleg szeretett és,h tényleg annyira fontos voltam neki mint ahogy mondja!Nemtudok belenyugodni a szakitásba,mert megfelelő magyarázatot sem adott,h miért is van most vége!Anyukájának annyit mondott,h meg nemtudja-e,h végleges,de én nemakarom,h játszon velem,és ma este meg akarom tudni,h érez-e még valamit,mert szerintem ebből a tervből rájönnék,nem?Nagyon hiányzik nekem!nemváltunk el rosszban,ezt hozzáteszem,és ismerem őt is már ennyi idő utan,h tudom más nő nincs a dologban!Szerintetek helyesen cselekszem?Én 24 az exem 30éves!Légyszi normális válaszokat!köszike
2011. szept. 3. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy lefekszik veled, még semmi bizonyiték nincs arra, hogy szeret is. Inkább hagyd az egészet, mert csak lejáratod magad a szemében.
2011. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
rohadtul nem cselekszel helyesen. Pont azt mondod, hogy nem akarod hogy játszadozzon veled. Te nem ugyanerre készülsz? De. Akkor szépen törődj bele és ne csábíts te senkit el.
2011. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De azért is gondoltam erre,mert ő nem az a tipus,aki érzelmek nélkül lefekszik valakivel,tudom nálunk is ugy volt és még megis lepődtem ezen!
2011. szept. 3. 14:42
 4/10 A kérdező kommentje:
És ő játszhatot velem??Elmondom mi volt a szakitás jo!!!Egyik nap igy babuska ugy babuska a másik nap,meg már bocsi,de nemtudom mit érzek!Na ez a játék!!De én még ennek ellenére is szeretem és szeretni is fogom!
2011. szept. 3. 14:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mire lenne jó, hogy még egyszer belédürít, aztán fogja az ottmaradt cuccait és többet nem látod, de te tudod mennyire értékeled (le) magad.
2011. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valakit szeretsz tudnod kell elengedni is. Ha még téged szeret és úgy érzi lenne értelme folytatni, akkor majd visszajön hozzád magától. Nincs értelme ilyen játszmákat játszani, ha bizonytalan, akkor ennek úgy számodra mi értelme van? Legyen benned egy kis női tartás, hiszen férfi létére ő hagyott el téged!!! Szedd össze magad, bármikor találsz magadnak másikat is, mégha most nem is akarnál senki mást. De ne alázd meg magad ennyire...
2011. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi lett a sztori vége?
2023. jan. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Uhh.hát ez sem most volt😲😊

Természetesen vége lett annak a kapcsolatnak.Rá egy évire megismertem a férjem akivel már 10éve együtt vagyunk és van egy kislányunk.

De mikor megismertem férjem és az ex értesült a kapcsolatról bepróbálkozott nálam(kicsit hullámzó kapcsolatban volt).És igazából rájöttem,hogy belé a testiség miatt voltam "szerelmes" Akkor még csak azt hittem tudom mi az igazi szerelem!

Most már tudom és át is élem 😊

Remélem csak kíváncsi voltál és nem ilyen nehéz helyzetben vagy!Ha igen akkor nagyon sok erőt!Mi nők(már ha az vagy😊) erősek vagyunk és legyünk büszkék erre😊

2023. jan. 24. 05:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Köszönöm a választ! Én férfi vagyok, és szerencsére boldog házasságban. Egyszerűen csak kíváncsi voltam, hogy hogyan alakult a sorsod. Örülök, hogy egyenesben vagy! ☺️
2023. jan. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 Valamiért volt egy megérzésem,hogy a kérdés mögött férfi rejtőzik!Sok boldogságot nektek 😊
2023. jan. 25. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!