Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyat nehez kulfoldon Magyar partnert talalni. Szeretnek otleteket kerni. Arra gondoltam hogy "kihozok" Magyarorszagrol egy lanyt. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
34 vagyok
2011. dec. 25. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos, h magyar legyen? Ha külföldön élsz, gondolom tudsz külföldiül.
2011. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Bar a nyelvet beszelem, de a helybeliek mentalitasa igen messze van a Magyaroketol es koztudottan a Magyar nok a legszebbek. :)
2011. dec. 25. 12:46
 3/21 anonim ***** válasza:
Sztem az még előny is, h a mentalitásuk messze van a magyarokétól, tisztelet a kivételnek. Ez pedig fontosabb, mint h szépek legyenek, de te tudod. Egyébként milyen országról van szó?
2011. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy butaság, hogy a magyar nök a legszebbek, de megértem a gondod, mert Én is külföldön élek és hiába beszélem a nyelvet, sosem lesz olyan, mint az anyanyelvem.

Itt azért nehéz magyar párt találni, mert egyszerüen elfelejtették honnan jöttek.


Otthonról egyszerüen tudsz vinni valakit, de ne számíts arra, hogy elsösorban az érzelmekre fog alapozni.

2011. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

én is inkább a külföldi nőknél maradnék! a magyar lányoknak olyan a mentalitásuk amilyen... egy darabig lehet, hogy hálás lenne neked, de aztán mikor megszokta a jót akkor elkezd agyalni, hogy talál ő jobbat is!

szerintem sem hátrány inkább előny ha nem magyar mentalitású a nő!

2011. dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Attól függ hova akarod kivinni! Lehet, hogy a festői Murmanskban viszonylag kevés hölgy akar majd veledmenni.
2011. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nemetorszag deli resze. Szep itt es az elet sem rossz. :)

Termeszetesen tisztaban vagyok azzal hogy nem a ket szep szememert jonne ide. :) Talan csak abban remenykedem hogy velem marad. Ki tudja.. :)

2011. dec. 25. 13:29
 8/21 anonim ***** válasza:

Szólj bátran, már ott is vagyok. 22N. Viccet félre téve, nehéz lesz, de próbálj interneten ismerkedni. Egyik ismerősnek volt ilyen tapasztalata. Ha jól tudom együtt vannak még ennek már 3 éve.


Sok szerencsét.

2011. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Gyere... :) ha ez igy menne, fel sem merult volna bennem ez a kerdes. Vagy lehet hogy csak ezt az oldalat kellett volna hamarabb megtalalnom. :)
2011. dec. 25. 13:40
 10/21 anonim ***** válasza:
Baden Württenbergben vagy?:D
2011. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!