Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy változzam? A helyzet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változzam? A helyzet a következő : megismerkedtem egy fiúval... párszor találkoztunk.. volt szájrapuszi is (több nem) ... édes,aranyos stb....de az a baj vele, hogy duci.

Figyelt kérdés

:(Múltkor tök kedves volt.. elkisért a suliig , de egyszerűen nem voltam képes megfogni a kezét...mert duci..és féltem, hogy a többi ember mit fog szólni.:S

És ez miatt a hülye gondolkodásmódom miatt nem merem komolyra venni a dolgot... pedig tudom, hogy ő tényleg megbecsülne és szeretne...


Hogy változtassam meg a szemléletemet? :(


Előre is köszönöm válaszaitokat!!!


2009. jan. 22. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg tetszik akkor nem foglalkozol vele hogy mások mit fognak szólni

(amúgy nekem valami rettenetes kövérfóbiám van)

2009. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na az már jó, hogy van betegségtudatod. Így legalább elindultál a változás felé. Egyébként én megértelek, az embernek nagyon fontos, hogy mások mit gondolnak róla, akármennyire tagadjuk is. És az is biztos, ahogy aki kevésbé esztétikus, az esélytelenebb. Biztosan lesz kellemetlen percekben részed emiatt, éretlenebb társaid fognak majd cikizni, erre készülj fel, de biztosan van olyan is, aki mindenben melletted áll. Hajrá, és próbálj meg azokon felülemelkedni akik zrikálni fognak emiatt.
2009. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű! gondold át hogy mit érzel iránta!

másik és az ő érzései?!

2009. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne törődj ezekkel a dolgokkal. Majd ha komolyabbra fordul, jobban megismeritek egymást, akkor megkérheted, hogy járjon ell egy kicsit kondizni, estleg ti ketten együtt.

Másrészt ha belegondolsz, akkor te már tudod ő milyen ember, és biztos mások is megkedvelnék, ha megismernék. Ők is csak azért cikiznének, amiért te óvakodsz ettőla akpcsolattól: mert előítéleteid annak. A duciság csak egy állapot, lehet rajta változtatni, de az ember lényege mégsem változik a kilók leadásával/felszedésével. Neked is így kellene erről gondolkodnod.

2009. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzetedet és megértelek téged is, de...


...ezerszer inkább legyen egy duci barátod, mint egy diszkókirály trendi séróbáró csökkentértelmű idióta, aki nem tisztelne, átverne és megcsalna...ugyanis míg a barátod súlyproblémáin lehet változtatni, úgy a hülyéken szinte lehetetlen. Becsüld meg őt, hogy van, mivel manapság a megbízható és szeretni képes pasi ritka...hidd el sokkal többet fogsz kapni tőle, mint bárki mástól. 24/f

2009. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem fogsz ezzel foglalkozni, ha tényleg megtetszik. amíg zavar, addig igazából nem tetszik, maximum racionálisan tudod - ahogy írod is - hogy ő megbecsülne, meg szeretne. ebből a szempontból ez tök mindegy. ez az ő része. és te... ? ha neked valójában nem tetszik, akkor inkább hagyd.
2009. jan. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
ha tényleg tetszik akkor ne másokkal foglalkozz!!! DE ezt ne nagyon mond neki hogy duci stb. mert elveszti az önbizalmat,kisebbségi érzete lesz stb. Én meg értelek,de ne másoknak akarj megfelelni
2009. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A külső igenis számít, nem lehet hozzábújni valaki olyanhoz, aki nem jön be, hosszú távon semmiképp.
2009. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A külső természetesen igenis fontos,lehet kövezni...

Ha vonzódsz hozzá annak ellenére,hogy "duci",akkor mi tart vissza???

Ha mindig másoknak akarsz megfelelni,csak egy befolyásolható senki leszel,és nem egy külön egyéniség.

Légy kicsit egoista,és azt vedd mindenekelőtt számba,hogy te mit szeretnél...

Legalábbis én csajoknál így állok hozzá...Nem érdekel,hogy a többiek mit szólnak hozzá.Ha egy kicsit is érettek,nem pedig kisgyerekek vagytok,azzal tisztában kéne lennetek,hogy a saját boldogságotok csak ti irányítjátok.Magyarul azzal légy,akivel jól érzed magad,és ne azzal aki a többieknek szimpatikus.

Akik a mások véleményére adnak soha nem lesznek igazán boldogok,mert az ölükbe eső ajánlatokat,lehetőségeket kihagyják mások miatt...pff

Ha ennyire necces a helyzet,inkább maradj a tankönyveknél.

2009. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Azota már "szakitottam" vele... sajnos ezvan... nekem nem jönnek be a ducibb srácok..nem tudnám soha felvállani.

Lehet bunkó vagyok...de egyszerüen nem ilyen az ideálom.

Biztos vagyok benne, hogy fog majd találni magának egy olyan lányt akinek pont ő lesz a nagy Ő - je . :)

Hát egy biztos.. az a lány nem én leszek.. :)

2009. febr. 7. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!