Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm fogta magát lelépett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm fogta magát lelépett, mert összevesztünk, szerinted igazam van?

Figyelt kérdés

Épp most öltözött fel és elment... Én egész héten egyetemen voltam, hétvégén meg szom. vas. 12 óráztam... Ma kicsit pihenni akartam.. Sz. Gépezni miegymás. Együtt lakunk ő nem dolgozik (munkát keres), péntekenként suliba jár.


Ma felkeltem, tévéztem, leültem a gép elég stb. Csöndben szótlanul, ő főzött. Megemlítette segítsek tésztát szűrni stb, segítettem. Majd vissza a tv elé.. Ő erre felhúzta magát, meg játszotta a sértődöttet. Nekem felment a vérnyomásom és mondtam neki hogy pihenni akarok, meg elhiszem hogy egész héten itthon unatkozott stb, meg hogy tavaly óta itthon csücsül, mert "nincs" munka... Állandóan kérdezget, mit csinálok stb. Mondtam neki olyan mint a kérdezőbiztos... Nem hagy élni. Szerinted igazam van??


2012. febr. 20. 12:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem igen
2012. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És ha ige, az megnyugtat?!
2012. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amióta világ a világ(mondjuk amióta van tv) a férfiak csöndben akarnak majd tévézni,a nők meg beszélgetni akarnak majd. Ezen jól össze lehet veszni... senkinek sincs igaza, neked nem kellett volna gúnyolódnod, neki meg nem kellett volna leállnia veszkedni.

Kérjetek egymástól bocsánatot, beszélgessetek kicsit és mindenki térjen vissza a dolgához.

2012. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga igazsága, rossz időpontban, érthető okok miatt lett az "ütközet."
2012. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minek vagy akkor vele?
2012. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen. meg kellene értenie, hogy fáradt vagy és szeretnél pihenni. ebben nincsen semmi. viszont ha mostanában keveset vagy vele, akkor valamilyen szinten megértem, hogy hisztizik, ha rögtön visszamentél a tv elé. hívd fel, mondd el neki, hogy fáradt vagy és iktassatok be egy napot magatoknak a jövő héten, amikor te sem vagy fáradt. ezt azért mondom, mert lány vagyok, bár én csak akkor hisztizek, mikor a barátom átjön hozzám, de egyből nyúl a számítógéphez, engem meg le sem szar :D
2012. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Majd visszajön.

Igazad van.

2012. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem,igazad van.A csaj meg úgyis visszafog menni hozzád,mert ő is majd rájön,h hülyeséget csinált.
2012. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ilyenért lelépni...elég fura. Majd visszajön előbb utóbb ha akar vmit.

De az ellenkezőjét is meg tudom érteni. Egy háztartást 2en kell vezetni, nem csak a nőnek, mert ő a konyhába való. Még ha épp munkanélküli is. Gondolj bele, este ha oda akarsz bújni hozzá, h legyen vmi szexféle, és ő akkor mondja azt h fáradt vagy pihenni akar, akkor gondolom az Neked sem esik jól. Neki most az nem esett jól, h egyedül kellett a konyhába kotlania. De gondolom azért azt elvárod h kaja legyen az asztalon:)

Mind1, lényeg h sztem nem csak ő volt a hibás, hiába vagy fáradt, 20 perc segítségbe nem halnál bele, a tv meg a szgép délután is ott lesz.

2012. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Öcsémnek is hasonló barátnője van. :) Igaz ő dolgozik, de azt a szüleinek is adja. Minden mondata nyavalyás, pénzlehúzás, igazi hulladék ember. Őcsém meg egy f*sz.
2012. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!