Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor valaki megtudta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valaki megtudta, hogy a férje, párja megcsalja, hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyukámnak nem esett jól. De még sem adta oda nekünk apukám fejét egy kiadós hétvégi pörköltként kinevezve. Csak elváltak. Arra emlékszem, hogy szomorú volt nagyon és sírt, de még pici voltam. Talán mindenkinek jobb így.
2012. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát először hiszti, aztán megpróbáltuk feltárni az okokat, helyrehozni a kapcsolatot. De nem sikerült. Van, akinek sikerül, meg kell próbálni! Mert ahol megcsalás van, ott problémák vannak a párkapcsolattal, amiket orvosolni kell.
2012. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kivágtam volna!Csak gondoltam a két kicsi gyerekre!

Beszéljétek meg az okát!És ha tényleg te vagy a hibás próbálj meg változtatni rajta!

2012. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ki mint vet, úgy arat. Aki olyan partnert választ, akit nem ismer, az min csodálkozik?

Amúgy el kell hagyni, a hazugság megbocsáthatatlan.

2012. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kasztrácio véget vet minden megcsalásnak
2012. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem ha szereted a masikat akkor nagyon nagyon nehez ne megbocsajtani.soha nem fogode elfelejteni az biztos,de valahogy rendbe kell hozni a dolgokat ha mindketten szeretitek egymast.nem mindennap talalkozunk valakivel akibe beleszeretunk,sot talan az eletben csak egyszer szeretunk igazan.
2012. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
61%
Engem is meg csalt a férjem,próbálom elfelejteni de nehéz . 3 hónapja jöttem rá de több hónapja tartott.Sejtetem de reméltem nem igaz. Bíztam benne.Még együtt vagyuk egy esélyt kapott de még mindig nem tudom,hogy mit tegyek
2012. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki olyan gyenge sz@r, hogy nem képes kilépni egy kapcsolatból, ahol porig alázták egy megcsalással, azt a nőt sem tudom semmibe se nézni.

Hülyének azt nézik, aki engedi magát hülyének nézni.

2012. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!