Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet két férfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonimahoni kérdése:

Szerintetek lehet két férfiba szerelmes egy nő? Valójában mit nevezünk szerelemnek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom és jó a kérdés nagyon. Engem is érdekel.
2012. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
SZERINTEM nem lehet. Az egyik iránt csak szeretet van.
2012. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A szerelmes ember nem kacsintgat más felé
2012. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem,de lehet,hogy csak azért mert a férjemmel már nem jó az ágyban a másikkal ellentétben?!
2012. febr. 20. 14:58
 5/19 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

"SZERINTEM nem lehet. Az egyik iránt csak szeretet van."

A szerelem is elmúlik egyszer. Vagy szeretetté alakul vagy elmúlik a kötődés.

Elméletben szerintem lehetséges, hogy két emberhez kötődik valaki. Vagy nagyon hasonlítanak egymásra és számodra mindketten jó partnert képviselnek vagy az általad felépített ideális pasi több féle és mindegyik másikat képvisel és más más oldaladat tudod adni velük.

Szóval megeshet, hogy a kevés kivétel egyike vagy aki tud szeretni több mindenkit ugyanúgy.

Ha belemennek az édes hármasba akkor nyert ügyed van.

2012. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nem tudom, de a szerelmet olyasminek írnám le, mint feltétel nélkül szeretni valakit, megbocsátani neki, ha véletlenül megbánt, szeress vele lenni és várd az együttlétet, szeresd az illatát..
2012. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De ha az ember egybe bele tud szeretni akkor miért ne tudna akár többe is?Gyerekeiböl is több van a nönek mégis mindet tudja szeretni nem?
2012. febr. 20. 15:06
 8/19 anonim ***** válasza:
A szeretet és a szerelem más dolog. Szerelmes csak egy emberbe tud lenni az ember. Ha már más kell neki akk az elsőbe nem szerelmes
2012. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

A gyermek az más. Az a véredből lett és te adtál neki életet. A férfi a párod akivel lelki társak vagytok.

A két dolog különbözik azért jelentősen.

Az ember életében többször is lehet szerelmes.

Ha tényleg mindkettőt ugyanúgy szereted, akkor te azt a többet egyszerre találtad meg :)

2012. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem tudnék élni férjem nélkül!Ö mindig kimutatja hogy szeret a másik viszont egy igazi hidegvér addig mig nem vagyunk testközelbe!
2012. febr. 20. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!