Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen Nő valójában?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macs1209 kérdése:

Létezik ilyen Nő valójában? (Jellemzők a kérdés kifejtésében)

Figyelt kérdés

- Ha a magasságából kivonom a súlyát (csak a számok, mértékegység ugye más), akkor 115-nél ne kapjak kevesebb értéket.

- El tudja fogadni, hogy otthon dolgozok, nem "klasszikus" napi 8 órában egy munkahelyen.

- Fontosak a barátaim, és ne legyen a nő barátaimra féltékeny.

- Ha elmegyek barátokkal pl billiárdozni, és pár óra alatt megiszok 1-2 sört, akkor ne hisztizzen.

- Ha azt mondom, "majd jövök", akkor ne telefonáljon 10 percenként, hogy mikor érek már haza.

- Szeresse az állatokat, legalább a kutyákat.

- Ne legyen buta. Nem a papírok száma számít, hanem amit a valós életben produkál.

- Ne folyton az "ex"-eivel dobálózzon, ne róluk beszéljen, legyen más témája is.

- Ne kapjon rohamot, ha pl operát hallgatok (nem éneklek hozzá, csak hallgatom, nyugi)

- Ne a rossz tapasztalatai alapján ítéljen meg, hanem tegyen különbséget ember és ember között

- Ne minden hétvége a buliról, piálásról szóljon nála.

- Értse a "Rém rendes család" feelinget.

- Ha problémát észlel, nyissa ki a száját, beszéljük meg, ne úgy kelljen mindent fogóval kihúzni belőle

- Legyen hűséges típus


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Felsorolás, nem prioritás szerint.


31F


2012. jan. 27. 05:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Létezik. :)
2012. jan. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Létezik, de nem adom. :P
2012. jan. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát persze, én pont ilyen vagyok. Mondjuk, nekem is vannak azért igényeim. Keresem azt a pasit, aki a férjem, és később a gyermekeim apja lesz, DE:

- Ha a magasságából kivonom a súlyát (csak a számok, mértékegység ugye más), akkor 115-nél ne kapjak kevesebb értéket.

- El tudja fogadni, hogy otthon dolgozom, nem "klasszikus" napi 8 órában egy munkahelyen.

- Fontosak a barátaim, és ne legyen a fiú barátaimra féltékeny.

- Ha elmegyek barátnőimmel pl billiárdozni, és pár óra alatt megiszok 1-2 sört, akkor ne hisztizzen.

- Ha azt mondom, "majd jövök", akkor ne telefonáljon 10 percenként, hogy mikor érek már haza, mert nem tudja megmelegíteni a pörköltjét a mikróban, vagy mert baaszhatnékja van.

- Szeresse az állatokat, legalábbis az én két kutyámat és a két macskámat. Nem, nem ér beléjük rúgni.

- Ne legyen buta. Nem a papírok száma számít, hanem amit a valós életben produkál (forint-értékben, vagy EU-ban, mindegy, csak ne én tartsam el)

- Ne folyton az "ex"-eivel dobálózzon, ne róluk beszéljen, legyen más témája is.

- Ne kapjon rohamot, ha pl Mozartot vagy Wagnert hallgatok (nem éneklek hozzá, csak hallgatom, nyugi)

- Ne a rossz tapasztalatai alapján ítéljen meg, hanem tegyen különbséget ember és ember között

- Ne minden hétvége a buliról, piálásról meg a billiárdozó haverjairól szóljon nála.

- Értse a "Rém rendes család" feelinget, és semmiképpen se akarjon Al Bundy lenni. Épp elég, ha én vagyok Peggy.

- Ha problémát észlel, nyissa ki a száját, beszéljük meg, ne úgy kelljen mindent fogóval kihúzni belőle

- Legyen hűséges típus, mert utálom, ha valamelyik tavalyi lotyjója egy kölökkel a karján csönget be.


Szóval, ha ismertek valaki ilyet, akkor kérem, hogy hívjon fel a 555-6789-es telefonszámon. Kösz.

P.S.: az életkora legyen kevesebb, mint Demi Múúúúr, és legyen több, mint Demi Múúúr volt férjéé.

2012. jan. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

:)


- Billiárd 2-3 hetente egyszer. Elfogadható ?

- Az 180-as magassághoz a 65 kiló alatt nem vékony? Akkor le kell adni az izmot is :)

- Önállóan meg tudom melegíteni a pörköltet, bár mikroban az nem lenne az igazi, valahogy kiszárítja...

- Akkor jön, amikor akar, csak jöjjön haza lehetőleg :)

- 4 kutyám van, szóval... Macskákkal is ki lehet jönni.

- Soha nem tartott el senki, és bocsi, de USD kapom a fizum.

- Mozart is jó, de azért Puccini is jöhet néha.

- Ex = lezárt dolog, max 1x, ha kérdez róluk, de onnantól tényleg téma lezárva

- Tiszta a múlt, nincs baba, nincs lotyó, exekkel nem tartom a kapcsolatot (minek..)

- Életkor annyi, amennyi... Az ellen nem tudok tenni.


A többi azt hiszem, helyén van. És 555-el csak az amcsi

filmek számai kezdődnek (pont ezért, mert nincs 555-ös

szám, hogy ne hívogassák összevissza a filmes számokat).

2012. jan. 27. 07:45
 5/20 anonim ***** válasza:

07:19-és, jé, én is 74%-os vagyok (05:38-as). :))


"555-6789-es telefonszámon"


'öt öt öt cipőőő'

(by El Bándi)

:DDD

2012. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Arra rájöttem, hogy Te vagy (százalékból), de a

cipőt sehogy se adta ki :D 555-7463 lenne :$

Hülye magyar fordítás..

2012. jan. 27. 08:26
 7/20 anonim ***** válasza:
Létezik, de ahhoz h ilyen nőd legyen, jól kell kinézned és gazdagnak kell lenned.
2012. jan. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

07:19-es nem én voltam, bocsi, e helyett é-t nyomtam véletlenül.


"Létezik, de ahhoz h ilyen nőd legyen, jól kell kinézned és gazdagnak kell lenned."


Nem. :)

2012. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ezüsk-Quazimodo csillaggal vagyok kitüntetve, szal tuti nem vagyok egy adonis. És gazdag sem vagyok, bár az relativ.. Nincs mercim, 8 szobás házam, "egy szürke ember vagyok, egy volvom van, az is szürke..."
2012. jan. 27. 08:35
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, arra a mondatra nem miattad cáfoltam rá, csak általánosságban értettem, hogy az a két tényező az "igények" listáján valahol nagyon a vége felé van, ha egyáltalán rajta van. Legalábbis én még sosem éreztem gerjedelmet egy bankkártya iránt. :)
2012. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!