Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy megtetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy megtetszem a fiúknak! :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én lassan már az utcára se szívesen megyek ki, nemhogy szórakozóhelyre, vagy netes társkeresőre! Egyszerűen az van, hogy egy csomó fiúnak megtetszem (élőben, interneten), és meg akarnak velem ismerkedni, én meg ha nem abszolút ellenszenves, akkor bele is megyek ebbe, hogy majd "hátha". És pár nap / hét után mindegyik teljesen el van tőlem ragadtatva, hogy fúú nem elég, hogy szép, de még okos meg vicces is, meg milyen aranyos vagyok, meg minden... De én meg sose tudom ezt az érzést viszonozni... :S Ezt a rajongást, ezt a szimpátiát... De ők ekkorra már ott tartanak, hogy majd járni fogunk, sőt, a múltkor az egyik már a családi életét tervezgette velem.... :S:S De nekem így meg rossz lenne együtt járni valakivel, hogy semmit se érzek iránta, így mindig le kell építenem őket, de közben meg sajnálom is őket, meg tök sz*rnak érzem magam, meg bűntudatom van :-(


Az alap, hogy neten társkeresőre nem regisztrálok fel, de mondjuk ha egy buszon utazom, mindig félek, hogy nehogy hozzám szóljon valami fiú, mert félek, hogy megint ez lesz a vége... :-( Csak hát én 20 éves elmúltam, és még nem volt soha párom, és nagyon vágynék rá, hogy valakivel szeressük egymást, meg minden, szóval "muszáj" ismerkednem, de.... :-( Nem akar ez nekem összejönni. Akikbe én eddig szerelmes voltam, csak barátságot éreztek irántam :-(


2011. aug. 20. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak megbántani, de hidd el, nem minden pasi érted él...:)

amúgy ha szeretnél párt, akkor ha vannak udvarlóid, azt válaszd, aki iránt kellemeset érzel. sok sikert:)

2011. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szegény :( más meg azért nyavajog, mert a fiúk leköpik ...
2011. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 T.T.Z. ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy van kikből válogatni.

Ha meg nem jön be az aktuális jelölt akkor mond meg neki a frankót és kész. ha megérti jó ha meg nem akkor igy járt.

Majd talál mást aki esetleg viszonozza az érzéseit.

Azért ne maradj egyedül, mert sajnálod utána. Szard le ,hogy mi lessz velük.

Ök is leszarnák a bucidat, ha ök szakítanának veled.

Hajrá kislány keresgélj csak bátran. :)

36/F

2011. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez legyen a legnagyobb gondod az életben! :)


Más mennyit görcsöl azon, hogy ronda meg ilyen meg olyan és biztos nem kell senkinek.

Amúgy sokan keverik a fellángolást a szerelemmel, ezért indulnak be tőled annyira. Egy szép, kedves, okos lány érték, és nagyon meg akarnak "tartani" ha már megismertek, csak túlságosan beleélik magukat. Eleinte én is így voltam, de tanultam a leckéből.


Egyébként felkeltetted az érdeklődésemet :D. Én is vágyom már nagyon a szeretetre és szerelemre, csak nem akar jönni. Akibe eddig szerelmes voltam az vagy kihasznált, vagy pedig semmit sem érzett. Ha van kedved ismerkedni írj egy privit, bár ahogy írtad, hogy netes társkeresőre nem regisztrálsz, így gondolom nincs. :|

20f

2011. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne aggódj amit hogy 20 vagy várd meg nyugodtan azt akiért te is érzel valamit járj el és mondj nemet a többinek aki nem tetszik
2011. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-)
2011. aug. 20. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!