Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jó v inkább elszomorító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna Boross kérdése:

Az jó v inkább elszomorító ha csak leakarnak fektetni? Másik amit nem értek, hogy: vagyok én megtetszem v miért akarnak megsexelni? (Ha magamból indulok ki én csak olyan sráccal fekszem le akit eltudnék képzelni gyermekeim apjának. )

Figyelt kérdés

Sohasem tudtam h örüljek v ne

hogy ha azt éreztem h csak arra kellek...


ill. mikor mondták h szeretnének lefektetni..

ez jó v inkább elszomorító?


mert az oké, hogy egy egyéjszakás kalandban nem az igazit keresi egyik fél sem csak úúgy megtörténik. Viszont nem látok bele a férfiak fejébe.. nekem vannak elképzeléseim, vágyaim, neki(k) is és a probléma ott van ha ez a 2 fél részéről merőben más. pl. egyik csak sexelni szeretne 1-2 hónapig, v félévig majd tovább áll, másik társat keres akivel boldog, jólérzik magukat, mindenben társ kb. nem csak sexben..


2012. febr. 20. 18:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amúgy oké, hogy le akar fektetni és nem a középkorban élünk, mások a társadalmi nézetek, előítéletek kevésbé vannak ma már (szerintem) + lehet védekezni (gyerek és nembetegségek ellen. De nincs benne/bennük a félsz hogy pl. megtetszik nekem lefekszem vele és esetleg "véletlenül" teherbe esek?
2012. febr. 20. 19:57
 12/16 A kérdező kommentje:
szóval a tizen-huszon éves srácok, fiúk, férfiak nagy része kb. hobbinak tekinti? egy jó kellemes élménynek, programnak (a sex és más semmi dolgot)?
2012. febr. 20. 19:59
 13/16 A kérdező kommentje:

egyik fiú ismerősöm írta : ha k***-nak öltözöl ne csodálkozz ha meg akarnak dugni


és ezt sok sok lány nem fogja fel-->TELJES MÉRTÉKBEN egyetértek vele.

2012. febr. 20. 21:33
 14/16 A kérdező kommentje:

eddigi tapasztalat: h az idősebb pasik ilyenek


nyomulnak kissé erőszakosan és lehet h eleinte tetszik h nyomul és kíván


de rájössz h lehet h csak


dugni imád


és nem téged


hanem bárkit


akinek van pinája

2012. febr. 20. 21:37
 15/16 anonim ***** válasza:

Elszomoritó hogy CSAK lefektetni akarnak.

Nem vagyok egy szende szüz tipus, ami megáll megdugom ha nincs párom, de soha nem mentem bele ugy semmibe, hogy elöre eldöntöttem volna, hogy dugok egyet, és annyi. Legtöbbször a lányon mult, hogy mi alakult a dologból.


35/F

2012. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Macs1209 ***** válasza:

Na ne ítéld már el az "idősebb" pasikat. Én se leszek

már 30, de attól függetlenül soha nem az vezérel, hogy

jót dugjak, hanem hogy legyen egy normális kapcsolatom,

ahol a nő engem szeret, én meg őt.


Ennyire vicces, hogy igy gondolkozok?

2012. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!