Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így akar magától távol tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így akar magától távol tartani, hogy elfelejtsem, vagy szimplán csak tojik rám?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy beleszerettem az egyik legjobb haveromba, és azt hiszem ő ezt tudja. A minap azt mondta, h neki nem kell barátnő, de engem meg nem akar kihasználni, és azóta nem is beszél velem velem. Miért van ez?

Így akar magától távol tartani, hogy elfelejtsem, vagy szimplán csak tojik rám?


2012. febr. 20. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2012. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Macs1209 ***** válasza:

Férfi agyába ne próbálj belelátni, mert csak befürdesz.


31F

2012. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet h pont az ellenkezője!

Mármint pont,h téged szeretne barátnőnek,

ezt a szöveget meg csak azért mondja ,h felkeltse az érdeklődésed ,ami úgy látom sikerült is neki.

2012. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
19:30 hát nem tudom, mert azt mondta már régen, h járna is velem, meg tetszek is neki, meg akart is velem járni, de mivel neki nem kellett komoly kapcsolat ( most sincs) így maradtunk csak haverok... de már 1x le is smárolt.. meg nem mindig úgy viselkedik, mint egy barát. Vagy csak idegesíteni akar azzal, hogy nem beszél velem?
2012. febr. 20. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kéreti magát egy kicsit. Ha szeretnél tőle valamit akkor keresd. Ne dobd a levesbe, mert akkor valószinűleg annyi.


21F

2012. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De aztán meg az lesz, hogy én nyomulok rá, nem? Majd azt mondja rámenős vagyok... :(
2012. febr. 20. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!