Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki fogom nőni az elkötelezetts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fogom nőni az elkötelezettségi problémámat?

Figyelt kérdés
Még nagyon fiatal, csak 15 éves vagyok. Mégis úgy érzem az az utolsó amire vágyok, hogy járjak valakivel. Kötöttség. Nem tehetem amit szeretnék, nem beszélgethetek, hülyülhetek ugyan úgy a fiúkkal, és maga a gondolat is szabályozna... Voltam már szerelmes. 12 évesen. 2 évig. Viszonzatlanul. Később volt egy "barátom", amolyan gyerek hülyeség. Arra jó volt, hogy elfelejtettem a nagy szerelmemet... Persze nem volt semmi komoly, kézen fogva való sétálgatáson kívül semmi. Most viszont... Maga a gondolat is megrémít, hogy járjak valakivel. Csak ront a helyzeten, hogy eddig 2 legjobb fiú barátom volt, és mind a kettő szerelmes lett belém. Tönkrement a kapcsolatunk. Ezáltal még inkább azt látom, hogy ez nem jó... Persze szeretnék majd barátot. Csak éppen az a baj, hogy senki sem fog meg. Mármint persze, azért tetszedjen az illető, valamennyire nézzen ki jól. Viszont ez hiába van meg valakiben a belső értékei nélkül, vagy a nélkül, hogy tisztelni tudnám, fel tudnék nézni rá mindez semmit sem ér. Megállapítom, hogy egész jól néz ki, és elsétálok mellette. Nem rajongok a fiúkért, mármint úgy értem nem áradozok róluk, mint a többi velem egyidős lány... Például a félmesztelen képekért sem. Teljesen más. Én is megváltoztam mostanában. Emiatt legtöbbször még inkább nem értem a körülöttem lévő embereket. Leszek még szerelmes, és ki fogom ezt nőni, ugye? Volt valaki valaha hasonlóan? L
2012. febr. 20. 19:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Jó hosszú lett... Ehhez sem lesz senkinek türelme. :D
2012. febr. 20. 19:26
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz vagy és túlcsordulnak benned a világmegváltó gondolataid. Ennyi. :D

12 évesen bőven nem voltál te szerelmes, max ilyen gyerekszerelemmel, ami a maga műfajában aranyos és szép, de leszel még igazán szerelmes persze, a kémia téged sem hagy ki a számításaiból, csak elképzelhető, hogy te későn érő típus vagy, ezért majd 18-19 éves korod körül jön elő benned az, ami másokban már 16-17 évesen vagy korábban.

Ebben nincs semmi rossz.

2012. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jaja, kinövöd
2012. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
idővel minden megtörténik, de ne izgulj emiatt nem kell neked senkivel egy tempóba haladni , csináld azt ami jól esik:)
2012. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, 20 éves koromig nem érdekeltek a pasik. Első pasim 21 évesen lett, akibe eleinte nem voltam szerelmes. Aztán megjött az is. Azóta már vége.

mindennek eljön a maga ideje. :)


24/n

2012. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 20 évesen lett először barátom.Addig nem találkoztam olyan sráccal,aki tényleg felkeltette volna a figyelmemet.Ennyi idősen igazából még engem sem érdekelt túlságosan egy párkapcsolat,verseny sportoltam,suliba jártam,meg ilyenek.Később ez változott,kb mikor egyetemre kerültem...új embereket ismertem meg,eljárósabb lettem és összejöttem az egyik legjobb barátommal,akivel már két éve együtt vagyunk.Előbb-utóbb te is találsz valakit,aki megfog és akivel el tudsz képzelni egy kapcsolatot.Tök mindegy,hogy ki mit mond,még teljesen ráérsz.Amúgy meg csak a külsejébe valakinek nem lehet beleszeretni,szóval teljesen jogosak az elvárásaid,amiket írtál,talán jobb is lenne,ha sok korodbeli csaj kicsit átvenne a gondolkodásodból...

22L

2012. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!