Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek menthető még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menthető még a helyzet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval,van egy lány,akivel 5-6 hete járunk. Mindig nagyon jól elvoltunk,soha semmi baj nem volt. Azonban hétfőn mondta ,hogy már pár napja nincs meg az a "láng" nála,ami előtte volt.Mondta,hogy nagyon szeret,jófejnek tart,jól nézek ki,tökéletes vagyok,de így nem fog menni :( 1000x elmondta,hogy nem én tehetek róla, ő volt az idióta és hogy ne haragudjak,továbbá azt is,hogy ő engem nagyon szeret,és szeretné,ha barátok maradnánk,mint eddig,csak nem smárolnánk. A furcsa az,hogy miután ezt az egészet elmondta,kb 10 percet csókolóztunk .És még utána is nagyon sokat,pedig mindig mondta,hogy "ez az utolsó",de végül mindig ő csókolt meg.A lány egyébként 13-14 éves


Holnap (szerdán) találkozom vele. Mit tegyek,menthető még a dolog ? Még valami : biztos,hogy nem csalt meg ,és nincsen egy 3.személy a dologban !!


Egy kétségbe esett 15 éves srác.


2012. febr. 21. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeret téged :) szerintem ha meg fog csókolni, akkor kb sz#rd le mit mondott. Ha nem, akkor szerintem mond el neki hogy te nagyon szereted, próbáld megcsókolni, meg ilyenek.
2012. febr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem 100%, hogy menthető a dolog. A kiscsaj szerintem totál beléd van zúgva, csak mivel fiatal még, nem tudja, hogy mit akar. Szerintem tuti együtt maradtok. Dobj be valami trükköt, hogy felélénkítsd a kapcsolatot, mondjuk hívd el hozzátok, hogy ketten legyetek és hasonlók. Az tuti bejön majd.


25F

2012. febr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

13-14 éves lány, 15 éves fiú, smároltunk, megcsalt...ezek a dolgok egy történetben engem mindíg megnevettetnek LOL

Ne aggódj, lehet most jött meg neki először, bombázzák belülről a hormonom...eltart még 6-7évig minimum mire kinövi

2012. febr. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!