Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étoile et lune kérdése:

Az ember szerelme legyen egyben a legjobb barátja is?

Figyelt kérdés
Egy előző kérdésben tett komment ihlette ezt a kérdést. Szerintetek lehetséges? Mit gondoltok erről, Ti hogy vagytok ezzel? ,,Párkapcsolatlanok" is írhatnak. :)
2012. febr. 21. 14:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátom egy srác, vele olyasmiket is megbeszélek amit egy lánnyal nem tudnék, a barátnőmmel pedig esetleg nem akarnék.


30/F

2012. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Vicuska87 ***** válasza:

Szerintem a szerelme legyen a legjobb barátja is!

Van olyan dolog amit csak a legjobb barátoddal osztassz meg.

2012. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Vicuska87 ***** válasza:
A NEM kimaradt! Tehát ne a szerelme legyen az.
2012. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Ez kapcsolatfüggő. Van aki úgy gondolja igen, van aki nem.

Nekem van legjobb barátom akivel olyanok vagyunk mint két tesó. Ezért a párom nem lesz legjobb barátom.

Ha lánnyal járok, akkor ő mindenhol a barátnőm, ha fiúval ő lakáson a párom utcán nagyon jó haverom.

2012. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Szóval ha az embernek van ,,legjobb" barátja, az már kizárja, hogy legyen neki még egy?

Samy, nem értem az utolsó sorodat, kicsit kusza a szórend.

2012. febr. 21. 14:32
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem így jó.


Ha az a valaki nem csak egy "csaj" vagy "pasi", hanem tényleg egy barát akivel teljesen őszinték lehetünk, aki ismer minket, belénk lát, megért, elfogad és szeret minden hibánkkal együtt.

2012. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Volt nemrég egy ugyanilyen: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

És megtiszteltetés, hogy kérdést ihlettem :D


Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy aki ilyen távolságtartóan, mereven, szabályok szerint kezeli a párját, az mennyire boldog...

2012. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Legjobb barát csak egy van. Jóbarát lehet de azt tanuld meg, hogy kevés az igaz barát.

Az utolsó mondatom akkor megint:

Ha barátnőm van, akkor vele mindenhol párként vagyok. Azaz otthon az utcán a boltban és mindenhol a barátnőm és úgy is kezelem.

Viszont ha pasim van akkor ő otthon a pasim, viszont az utcán egy nagyon jó haverom akivel ökörködni lehet stb.

Hozzátenném biszex vagyok.

2012. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Itt nem merev szabályokról van szó. A párommal teljesen más dolgokról értekezünk. Például nem mondom neki, hogy "te figyu már milyen jó segge van annak a csajnak ott", aztán férfikörökben ilyenre néha igény van. :)
2012. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Na igen. Van különbség a baráti és kapcsolati viszonyok között. Ellenkező nemüek között nem tudom igazán elképzelni a kapcsolati és baráti viszonyt. A barátnőmnek én se fogom mondani hogy na na nézd de fasza bula stb...

Van ilyen lány barátom akivel ezt megoldom ha igazán lánnyal akarok ilyen lenni.

Másrészt biszexként társadalmilag elvárt ha fiú fiúval van akkor az ne látszodjon az utcán. Vele lehet ökörködni és ha a Balatonon vagyunk vele eljátszhatom hogy hopsz vizbe lököm meg lehet birkózni stb stb. Egy lánnyal teljesen máshogy viselkedem. Udvarias engedékeny előrelátó stb csupa olyan amit egy fiú lány kapcsolatban el lehet várni egy fiútól.

2012. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!