Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étoile et lune kérdése:

Az ember szerelme legyen egyben a legjobb barátja is?

Figyelt kérdés
Egy előző kérdésben tett komment ihlette ezt a kérdést. Szerintetek lehetséges? Mit gondoltok erről, Ti hogy vagytok ezzel? ,,Párkapcsolatlanok" is írhatnak. :)
2012. febr. 21. 14:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Számomra ő a legjobb barát is. Ő az egyetlen ember aki mindent tud rólam, tényleg mindent.

Vannak rajta kívül barátaim, akiket nagyon szeretek, akikkel sok dolgot megbeszélek, de a párom az egyetlen, aki a legapróbb hülyeségeim is tudja.


Ha sétálunk az utcán, megbeszéljük, ha egy lány jól vagy furán néz ki. "Hú de megdugnám" megnyilvánulásai nincsenek, lévén nem egy 17 éves kamasz. Értelmes ember módjára is ki tudja nyilvánítani a véleményét.


Jókat szoktunk nevetni, ha valakivel kapcsolatban nem egyezik az ízlésünk, húzzuk egymás agyát. Ő a legjobb barátom, mert bármikor meg tud nevettetni, mert ő az egyetlen, akinek bármit elmondhatok, ő az, aki akkor is ért, ha egy hangot sem szólok, aki befejezi a mondataimat, aki ténylegesen ismer. Az pedig, hogy szerelmes is vagyok belé, és ő viszonozza... szerencsénk volt, hogy egymásra találtunk.


Viszont egyetlen előző kapcsolatomban sem éreztem azt, hogy ők a legjobb barátaim lennének, és vége lett. Bár egyetlen előző kapcsolatomban sem voltam szerelmes a másikba.


Ahogy valaki az előzőekben írta, ez valószínűleg csak akkor működik, ha az ember Azzal az egy emberrel van.

2012. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!