Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probaljam meg? (csak ertelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probaljam meg? (csak ertelmes valaszadokat varok)

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsnom 7es fel eve ismerjuk egymast. Nekem nagyon tetszik.Eleg joba vagyunk de az a baj hogy beszelgetem vele egy nap es azt mondta hogy osztaltarsal nem akar parkapcsolatot(sajnos).Es kerdeztem mert es azt mondta hogy neki ez olyan mint ha az unokatestverevel jarna.Az lenne a kerdesem hogy szerintetek kerdezzem meg hogy nem adna nekem e egy eselyt? Nem akarom megbantani es osszeveszni vele. 14/F
2012. febr. 21. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudod milyen vele a kapcsolatod , ha betenne ez nektek akkor ne járj vele , de szerinte érdemes megprobálni
2012. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alapján amit mondtál ha csak simán megkérdezed, akkor nemet fog mondani, de ez még nem jelenti azt, hogy ne tudnád elcsábítani. Kedveskedj neki meg mondj olyan dolgokat, amiket más fiúk nem. Ha jobban megkedvel náluk, akkor lehet belédszeret, de ez elég zsákbamacska szokott lenni.
2012. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszi 1

2. koszi adtal egy jo otletet es megprobalom ha bele halok is.

2012. febr. 21. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!