Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáljam meg elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg elfelejteni vagy még van remény?

Figyelt kérdés
Az van, hogy most szakítottunk barátommal a napokban. Nem rég voltunk együtt, de én teljesen beleszerettem és ő is belém. Na de most jön a bökkenő. Egy házibuliban részeg volt, rámászott egy csaj és csókolóztak. Ezt a bulit követő első találkozásunkkor elmondta és bocsánatot kért, de nem tud a szemembe nézni, meg nagyon szégyelli magát, úgyhogy inkább szünetet kért... Azóta csak buszon szoktam látni meg néha suliban. Tudom, hogy félrelépett, nem is tudok most bízni benne úgy, mint eddig, de hiányzik. DE miért? Ahogy múlnak a napok, egyre kevesebb reményt látok, hogy még valaha is a szemembe bír nézni és fog keresni. Azt mondta, hogy nem akar fog más lányt, de hát nem tudom. Igazából nagyot csalódtam benne, fáj, és mégis hiányzik, pedig tudom, hogy nem szabadna. El kéne felejtsem? Vagy mit csináljak? Egy fiú ilyenkor mit érez? 16/L
2012. jan. 13. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát elég gáz, de legalább elmondta és megbánta, mentségére legyen mondva hogy részeg volt, de azt fontos lenne tudni ki kezdeményezett a házibuliba. 25/f, amúgy pontozz fel lécci, köszi :)))
2012. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A csaj kezdeményezett, ő meg hagyta magát és ebből lett egy csók. Mégis mit várjak tőle?
2012. jan. 13. 23:31
 3/6 anonim ***** válasza:
jó, hát akkor betudható annak hogy részeg volt és nem igazán volt cselekvőképes. Ezt talán még meg lehet bocsájtani, de ha nem mer a szemedbe nézni, azzal te nem tudsz mit kezdeni. Gondolj bele milyen hülyén nézne ki hogy ő csal meg és még te futnál utána hogy na lécci lécci megbocsájtok tényleg csak maradj velem....
2012. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Nem futok én utána, azt hiszi, hogy tök jól vagyok nélküle. Én azóta nem szóltam hozzá csak visszaköszöntem neki, ha köszönt. De az érzelmeimet nem értem...
2012. jan. 14. 00:12
 5/6 anonim válasza:
Ha akar téged,felkeres,nincs mit agyalj rajta!
2012. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak az a baj, hogy én sokat agyalok...
2012. jan. 15. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!