Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, hogy egy kapcsolatnak csak JELENLEG, bizonyos körülmények miatt van vége, de nem örökre?

Figyelt kérdés

Akár a saját hülyeségetekből, akár külső körülmények miatt lett vége, de benne van a levegőben, hogy annyira erős a szeretet/szerelem, ragaszkodás, és minden érzelem, ami köztetek van, hogy nem lehet, hogy ne legyen folytatása? Sokszor olvasom a véleményeket, hogy aki elmegy, az nem szeretett soha. Szerintem viszont ez a hatalmas, erős érzés is rengeteg okból bizonytalanná válhat. Mindenki követhet el hülyeséget meggondolatlanságból/ hirtelen felindulásból, (nem a megcsalásra gondolok, bár bizonyos körülmények között ez is bocsánatos bűn) vagy akár csak dacból, büszkeségből, de ez nem azt jelenti, hogy nem szereti a másikat, sziplán csak azt, hogy ember, esendő, és -mint mindenki- követhet el olyan hibákat, amikért egész életében átkozni fogja magát. Persze ezzel nem arra célzok, hogy minden megbocsátható, mert ez közel sincs így.

De sokszor körülmények, vagy nevezzük akárminek.. kettévágják két ember- egyébként közös- sorsát. Persze van, aki önmaga áltatására szánja az ehhez hasonló szöveget, de sok esetben ez nem így van. Történt már veletek ilyen? Hogy különváltatok , de éreztétek, hogy ez akkora szerelem, hogy nem lehet így és itt véglegesen vége?


2012. febr. 21. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a szerelem méretétől függ, hogy együttlesztek-e. Ahogy mondtad a körülmények is közbeszólhatnak, amik idővel változnak....
2012. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,én is hiszek ebben....Velem már történt,2x is...
2012. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Diavolino44 ***** válasza:

En is pont ugyan ilyen cipoben jarok most! kulso korulmenyek miatt lett vege a kapcsolatomnak, s nem azert mert nem szerettem!

Mindenki kovethet el hibat, egy parszor de ha szakitas lesz vege az azt jelenti hogy nem csak egy hiba volt a kapcsolatban! Az ido mindenre gyogyir!

Nezz ki az ablakon mindjart tavasz s szabad vagy mint a madar kell ennel tobb??? :) FEL a fejjel

2012. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen velem pontosan ez történt. Az első szerelmemmel szakítottunk, mert volt egy fellángolásom egy régi barátom iránt. Később rájöttem, hogy belé nem vagyok szerelmes, viszont a régi szerelmem nélkül nem élhetek. Mindig tudtam, hogy nem létezik, hogy ne legyünk újra együtt. Másfél év múlva újra összejöttem az első párommal. Azóta is együtt vagyunk, lassan két éve. Mostmár biztos vagyok benne, hogy nem kell más. Remélem többször már nem fogok/fogunk elkövetni ekkora "hibákat". De néha kell egy-egy balhé, vagy szakítás, mert szerintem ez csak felfrissíti az igazi szerelmet. :)
2012. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!