Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, hogy egy bizonyos idő után újra összejött az exével és működöt a dolog?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,Egy szex erejéig...
2012. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is összejöttem újra az ex-el és mi még együtt vagyunk, de nem tudom meddig.
2012. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet. Most vagyunk együtt negyedszerre, és működik.
2012. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ismerőseim között van egy pár, akik több év együttjárás után szétmentek... kihagytak pár évet, mind a kettőnek volt valaki más, majd mikor azokkal szakítottak, újra összejöttek. Ennek már több éve, ma már jegyesek.

Bár én azt szoktam mondani, hogy ez nem igazán működhet, meg nem is láttam még rá igazán példát, más ismerősöknél ez sehol sem sikeürlt, de mint az ábra mutatja, vannak kivételek is.

2012. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!