Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Hogy változtassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Ötödéves egyetemista vagyok, mérnöknek tanulok. Nem csúsztam 1 félévet sem, viszont 4,5 év alatt alig van egy tucat ember akivel beszélő viszonyban vagyok. Soha nem voltak barátaim. Barátnő meg... 23 éves koromig még csak nem is próbálkoztam. Nem tudok kommunikálni senkivel.

A hátteremről annyit, hogy a szüleim rokkantnyugdíjasok és idősek. Apámnak születésétől kezdve 14 éves koráig 8 műtéten kellett átesni, emiatt hirtelen haragú és mogorva lett. Anyám pedig félénk és csendes. A kettejük kapcsolata abból áll, hogy apám minden nap elmondja anyámat mindennek, jó ízes magyar beszéddel. Ehhez annyi is elég, hogy nem pont délben van ebéd, vagy egy pohár leesik az asztalról. Amióta élek ez mindig így volt. A mi házunkból mindig kiabálás hallatszott ki. Szegények is vagyunk. Ja és a szüleimnek sincsenek barátai.

Ezek miatt jelenleg azt gondolom, hogy nekem nem kell se párkapcsolat, se gyerek. Az egyetlen célom, hogy gazdag legyek. Idővel majd nyilván hiányozni fog azért egy társ, de majd a pénzemmel felszedek könnyű nőcskéket és kiélem magam, aztán majd, ha már ezt megelégelem és kiégek, akkor 50 körül végzek magammal. Így legalább nem kell megvárnom amíg teljesen leépülök és nem hozok egy új életet ebbe az elb*szott világba.

Tudom, hogy ez így nem helyes, de akkor is ezt gondolom.


2012. febr. 21. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális gyereknek tünsz, csak a következtetésed túl messzire nyúlik. Ki tudja mi lesz 5 év, 2, 1év múlva??!
2012. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

nocsak ...

megoldod te nélkülünk is

2012. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

> jelenleg azt gondolom, hogy nekem nem kell se párkapcsolat, se gyerek. Az egyetlen célom, hogy gazdag legyek.


Akkor miért akarsz változtatni? Szerintem mégiscsak akarsz te párkapcsolatot, különben fel se raktad volna a kérdést.

2012. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rokkant szülők rokkant gyereke-ezen viszont változtathatsz.Szerintem be kellene látnod, hogy te jobb vagy annál,mint amit leírtál....

Kezdj el melózni,biztos lesz f/sza munkahelyed és pénzed.A többi majd jön magától.Csináld azt, ami jólesik.

2012. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerencsés az az ember akinek legalább van 1 barátja.

Igazi barátra gondolok, nem ilyen : van cigid? adsz? hátad mögött meg kibeszél.............


Mivel nem ismersz mindenkit azt sem tudhatod, hogy hányan vannak hasonló szituációban.

Szard le h nem tudsz az embereknek megnyílni. Ne ezen görcsölj és azt veszed majd észre, hogy beszélgetsz másokkal.

Ez az életcél viszont elég szar. Legyen inkább a Boldogság. Lediplomázol lesz melód és megismersz vkit, lesz kölköd, akit nevelhetsz. Keress vmi hobbit is ami a felesleges idődet leköti. sport v bármi ami olcsó.

2012. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Merrefelé vagy te egyetemista? Ha esetleg Veszprémben, akkor írj egy privit, de netes beszélgetéshez nincs nagyon kedvem, ott nem tudok elérni semmit általában, vagyis igen, de nem elég hosszútávú változások, feleslegesnek érzem...

20/L

2012. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alexi válasza:
Hát szerintem anyud természetét örökölted. Èn fiatalabb vok nálad de át estem ezen én is figyi nekem azt javasolták h nyíljak meg kicsit mert elzárkózva nem szabad élni. Ha bármibe tudok segíteni akkor segítek csak írj privit kérlek.
2012. ápr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vegyük sorra:

Antiszoc mérnökhallgató vagy. Mérnökök között sok ilyen van, de azért leszel mérnök, hogy megoldj problémákat az élet minden területén.

Kommunikáció: small-talk. Gyakorolj, pl a boltban az eladóval el tudsz beszélgetni 3 mondatot arról, hogy nagy volt-e aznap a forgalom, stb. Időjárásról meg szinte bárkivel bármikor lehet beszélni.

Szüleid: nem kell úgy élned, ahogy ők, meg nem is akarsz. Szerezz melót, költözz el, legyél független. Ne hagyd, hogy elnyomjanak, és támogasd őket, hogy felnézzenek rád. Lesz a saját életed, ha apádnak nem tetszik valami, te akkor is megteheted.

Nagyon fontos, hogy olyan albérletet keress, ahol minél több, és tőled minél különbözőbb ember van. Ne költözz össze évfolyamtársakkal, meg egyéb mérnökökkel. Keress szimpatikus és intelligens lakótársakat.

Ebben a korban nem is kell gyereket akarnod, ha meg kapcsolatot sem akarnál, nem lennél itt. Sokat kell próbálkoznod, de ez az egyetlen lehetőség, magától nem jön össze semmi. Ilyen a férfisors.

Viszont ki kell ábrándítsalak, könnyű nőcskék felszedéséhez is kell szociális készség, és mire te meggazdagodsz, addigra a nők már inkább azt várják tőled, hogy vedd el és tartsd el őket.

Az öngyilkolászási gondolatodra nem térnék ki részletesen, van még 25 éved, de a magam részéről a pénzem van, többit leszarom állapotban a távol-keleti örömlányok és olcsó whisky földjén töltenék pár évet a túlvilág előtt.

2012. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"de majd a pénzemmel felszedek könnyű nőcskéket és kiélem magam"


Ahogy azt móricka elképzeli óvodás korában mit fog csinálni majd ha nagy és erős lesz. Ember, ha ilyen típus lennél már most rohannál kurrvához amint találsz egy tízest a pénztárcádban. Én megmondom hogy akkor is ülsz majd a pénzeden, és gyártod a kifogásokat, hogy a szüleid rokkantak és te is elkaptad gyárilag, azért nem mész sehova.

2012. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! ha van kedved írj rám, lány vagyok és nekem nagyon szimpatikusnak tűnsz! És ne keseredj el sokan küzdenek hasonló ambivalens érzésekkel,csak azért mert a szívük a helyén van, és mert pont hogy nem akarnak beszállni a mókuskaerébe.. -legalábbis lelki szinten nem ..


Szóval örömmel veszem ha írsz, és beszélgetünk.

2012. júl. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!