Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vársz el egy férfitól? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vársz el egy férfitól? Mi az amiért kapcsolatot akarsz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
hogy jól dugjon meg?!
2012. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

-legyen udvarias (nem kell nagy dolgokra gondolni,de pl. tartsa meg az ajtót)

-legyen határozott (exemmel egyik beszélgetés: -Hova megyünk? -Nem tudom;hova menjünk? -Nem tudom.)

-erős jellem legyen

-nagyon szeressen

-legyen őszinte


Biztonságérzet miatt,meg szeretve lenni jó.:)

2012. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek "mindenkit", szóval akivel együtt vagyok, azt biztosan. Szeretek szeretni, és szeretve lenni.

Álljon ki mellettem, ha problémám van meg tudjam vele beszélni, lényegtelen, hogy mi is a téma. Nevessünk együtt sokat. Legyen a legjobb barátom is ne csak a "pasim". Legyen jó a szex.


És a legfontosabb: Fogadjon el olyannak, amilyen vagyok! (Minden hül*eségemmel együtt, igen)


Ui.: És igen, ennek kölcsönösnek kell lennie.

2012. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? Van pasid? Mivel foglalkozol? :)
2012. febr. 21. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Legyen kedves, udvarias, ne legyen tapló. Mutassa ki az érzéseit(nem azt mondom hogy az első héten, de idővel), ha nekem valami problémám van, azt értse meg, nem kell, hogy segítsen, ha nem tud, de legalább hallgasson meg, értsen meg, és ne csináljon belőle viccet, vagy ne csak bólogasson. Lehessen közös programokat csinálni vele, ne csak otthon üljön (természetesen nem ő fizeti az egészet), legyen humora, de ne csináljon mindenből tréfát..

Legyen jó a szexben is, figyeljen rám is, ne csak magára..

Ha rosszat főzök, azt mondja meg:D:D

Legyen őszinte, ha valaki más is tetszik rajtam kívül neki, akkor inkább szakítson velem, vagy ha már megcsal, legalább legyen pofája bevallani..

Legyen elérhető mindig, vagyis hogy ne "tűnjön el".. de ne legyen rám csimpaszkodva mindig, kell egy kis szabadság is..

Legyen határozott, tökös.. ne az a kis nyámnyila..

Ha valakire ideges, akkor velem még lehetne normálisabb..

najó, nem írok többet mert idegességből írok most:S:D

2012. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen közös programokat szeretnél?
2012. febr. 21. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!