Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm dohányzik és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm dohányzik és ez engem zavar. Mit csináljak vele, vagy mit mondjak neki, hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
Augusztus elején jöttünk össze, akkor azt mondta, csak napi 5-6 szálat szív, azért mert nyár van, de nyár végén abbahagyja. Én utálom a cigifüstöt, cigiszagot, de belementem, hogy együtt legyünk, mondván, hogy nyár végén leszokik. Nem szokott le. Sőt, most már napi 15-16 szálat szív. Volt már pár veszekedésünk is emiatt. Mások azt tanácsolták, ne adjak neki puszit, ha cigiszaga van, de semmire nem mentem vele. Légyszi, aki tud valami jó tanácsot, az mondjon! Lassacskán szakítani fogok, ha nem szokik le.
2012. febr. 14. 14:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
15-16 ez már beteges.Szerintem hamar magadra maradsz, mert meghal tüdőrákban XD
2012. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%
Am jobban jársz, ha szakítasz vele.
2012. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
36%

LoooL


ez az fenyítsd be....figyu a kib*szott cigi miatt szakitok veled.

Amikor összejöttetek tudtad és elfogadtad.Akkor mi a hézag?

Legyél patkány dobd ki akkor..tény hogy nem szép szokás no de ha szeretek valakit akkor nem ez lesz a mérvadó hogy cigizik e vagy se..

2012. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Ha alapból beszéltetek erről mikor összejöttetek, hogy ő azt abbahagyja, akkor jogosan várod el, hogy betartsa a szavát. A veszekedésnél milyen érvei vannak amellett, hogy dohányzik?


Amúgy nem tudsz semmit tenni. Sajnos egy függőségről a saját akaratából kell, elhatározás kell, hogy leszokjon nem fog menni neki csak azért mert más "kényszeríti".

Ezt aki nem dohányzik, és sosem dohányzott nem érti, ő csak annyit lát, de hogy minek szívja, mi a jó abban. Én tudom, dohányoztam, de én letettem már hálistennek.


Szóval, ha ennyire nem bírod, és undorodsz tőle, akkor szerintem vessél véget ennek a kapcsolatnak. Ha akarna, leszokna, de nem teszi, itt te már nem sokat tehetsz.


28/n

2012. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, akkor hosszú távon úgy sem fogod tolerálni és vége lesz. Beszélj vele erről komolyan, hogy a kapcsolatotokra mehet, talán akkor elgondolkodik rajta, hogy mi a fontosabb neki.
2012. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Mikor összejöttünk tudtam, hogy cigizik, de azt mondta nyár végén abbahagyja, na ÍGY mentem bele ebbe az egésze.
2012. febr. 14. 14:29
 7/30 anonim ***** válasza:
13%

Nagy lehet a szerelem, ha ez miatt szakítanál ...

(Ez nem azt jelenti, hogy nem ítélem el a dohányzást!)

2012. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 lila nyuszi ***** válasza:
Mond meg neki, hogy sajnálod, de nem tudod tovább elviselni. Amúgy ezért szakítani..., nem lehet túl komoly a dolog, bár engem is zavarna. Szedjen kudzu-t, gyógynövény, állítólag segít leszokni.
2012. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 lila nyuszi ***** válasza:
42%
Amúgy, tudod milyen nehéz nemdohányzó lányt találni? :D Kb 10/1.
2012. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Így már én is jártam, hogy megígérte a párom, hogy leszokik, de az ígérgetésnél tovább sose jutott. :) Ez esetben szerintem is szakíts vele. Akinek a napi adagja napi 5-6 szálról 15-16-ra nő, az nem fog leszokni, ez eléggé nyilvánvaló.
2012. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!