Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokhoz szól a kérdésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szól a kérdésem, mennyire zavar titeket ha a fiú "gyerek arcú"?

Figyelt kérdés
Lányokhoz szól a kérdésem, mennyire zavar titeket ha a fiú "gyerek arcú" (21évesen 16-18-nak néznek) ? Sajnos azok a tapasztalataim hogy nem vesznek komolyan emiatt..
2012. febr. 10. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
16 körüli lányoknak szerintem ezek jönnek be te korosztályodnak viszont kevésbé
2012. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Helló!


Én is ilyen vagyok, de azzal tudod magam férfiasítani úgymond kinézetre, ha szakállat növesztesz, nekem ez bevált.


Azt tapasztaltam, hogyha leborotvált, csupasz arccal mentem be sört venni mindig kértek személyit, míg ha körszakállam volt, akkor szinte sosem és sokkal komolyabban is bántak velem.


Mondjuk nem tudom, hogy te csak arcra vagy gyerek arcú vagy olyan alacsony is vagy, mint én (165cm).


22/F

2012. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem pl kifejezetten bejönnek a kisfiús pasik 18/L
2012. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

22 éves vagyok és viszonylag divatosan öltözködöm

(Zara,Pull and Bear,Berschka)

Budapesten élek és körülbelül 17 évesnek nézek ki ha összekócolom ilyen kis tinisre a hajam és a 14-15-16-17 éves csajok csomószor imádnak.


Nem is volt még 17 évesnél idősebb csajom de 15-nél fiatalabb se.Szóval pont az a korosztály szereti a tiniarcot amelyiket én is szeretem :))


Szóval szerintem egyáltalán nem hátrány,sőt nagyon is előnyös :)

2012. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na piont ez az! A csajok az ilyen buzeráns kinézetű "férfiakra" buknak!
2012. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22:23-as vagyok :) Amúgy jah,itt Budapesten egy szakállas,szőrös fiúnak kb 0% az esélye a jobb ,igényesebb nőknél :)
2012. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak az arcal van a gond, 182cm vagyok :)
2012. febr. 10. 22:58
 8/8 anonim válasza:
Nalam ugyan ez volt csak aztan hagytam az arcomon egy kecske szakallat azota nem neznek fiatalabbnak inkabb oregebbnek
2013. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!