Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fene ez velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene ez velem? Miért nem vagyok képes kapcsolatba kerülni senkivel?

Figyelt kérdés

Annyi a szitu,h mindig először megismerem a lányt,nagyon szimpatikus lesz,érzem rajta,hogy szeret,aztán amikor kezdene komolyabbra fordulni a dolog, a lány elkezdi játszani az elérhetetlent,vagy bármi hülye taktikát vet be,én ilyenkor azonnal kiábrándulok belőle,lehet sokaknak vonzó az elérhetetlen,de én ilyenkor mindig kiábrándulok, de ez még nem minden,még amikor le sincs zárva a dolog,de már érzem,h nem lesz ebből semmi,mindig beleszeretek valaki másba,és ezért még soha sem fájt h vége volt,h visszautasítottak,h nem jött össze mert amikor ez bekövetkezett,már egy másik lányba voltam szerelmes...és ilyenkor kezdődik minden előröl. Igazából még soha sem utasítottak vissza így konkrétan,legtöbbször én még idő előtt kiábrándultam az adott lányból,ahogy megismertem. Mert én egyszerűen csak szeretetre vágyom,h valaki szeressen semmit több,és legyen őszinte,ha szeret mondja meg,ha nem,mondja meg.


és minden rideg,és elérhetetlent játszó praktika,taktika,játszadozás,engem totál kiábrándít, és kiszeretek a lányból,mert utálom,ha játszadoznak...engem felidegesítenek azzal,h nem tudom mi van,nálam pont az ellenkezőjét érik el,mint a legtöbb férfinál. Egyszerűen nem bírom elviselni a bizonytalan dolgokat,ezért ilyenkor inkább odébb állok...egyszerűen nem bírom idegileg..:S

Minden ilyen hülye női ködösítést én azonnal elutasításnak veszek,így onnantól nem is próbálkozom.


2012. febr. 21. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
na ez baj. a nő nem adja magát könynen
2012. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lila nyuszi ***** válasza:
Nem mindenkinél taktika. Minek szeressen meg valakit ha nem szeretik viszont, még csak egyszerű szeretettel sem...
2012. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én tudom, volt olyan akiről később derült ki,h valójában szeretett engem,csak én akkorra már kiábrándultam belőle, egyszerűen undorítónak tartom,ha egy nő játszadozik, és amint ez bekövetkezik,már nem tudom szeretni:/ kiábrándít, onnantól nem tudok bízni benne
2012. febr. 21. 21:40
 4/5 lila nyuszi ***** válasza:
Miért gondolod taktikának?
2012. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a női logika szerint ettől vonzóbbak lesznek, de ez tényleg egy nagy hülyeség, csak azt érik el vele, amit nálad is.
2012. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!