Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy 18 éves fiúnak aki már rég elvesztette a szüzességét az egy évvel fiatalabb barátnője még mindig nem engedi meg a sexet?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy nektek erről mi a véleményetek, mert én az ilyen lányokat nem értem, na meg haveromat se hogy még miért van vele együtt..

2012. febr. 21. 23:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%

Hát én se...De amint rákap a kiscsaj a szexre,majd talál a haverodnál belevalóbb srácot,aki 1hét után megdönti :/

Az ilyen kis szűz ribikből lesznek a legnagyobb k*rvák :/

2012. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

mert neki nem csak a szex számit...

én is vagy 2 éve vesztettem el

mostani barátnőmmel akivel 10 hónapja vagyok együtt. 5 és fél hónap után hagyta. és nem azért mert ne szeretne hanem mert szűz, és ő várni akart. nekem meg számít a véleménye mert szeretem és kivárom mert megéri.

nem csak szexből áll egy kapcsolat :)

2012. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, mert nem akar még sexelni? Kérdezd meg tőle...

Vallás, rossz emlékek, éretlenség stb...

2012. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

talán azért van vele még együtt, mert szereti, és nem csak az számít neki, hogy minél előbb szexeljenek.


és mi az, hogy "még mindig nem engedi"?. 1 napja? 1 hete? 1 hónapja? fél éve? nem mindegy.


amúgy meg pl nekem sok idő kellett, mire kiépült bennem az a bizalom, ami miatt le tudtam feküdni vele.

2012. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

első kommentelőnek igaza van.

én csajom is nagyon rákapott miután meglett 1x :D

2012. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de alapvetően semmi összefüggés nincs aközött, hogy a lány nem akarja a szexet és hogy a barátod már nem szűz, de ha messzebb megyünk még hátráltató tényező is lehet, mert ha 18 évesen már otthagyott valakit, a lány honnan tudja, hogy a srác megbízható?
2012. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a lány még nem készült fel a szexre.
2012. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, ha valaki szeret valakit, az képes várni.
2012. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
ja bocs azt kihagytam h EGY ÉVE JÁRNAK!
2012. febr. 21. 23:56
 10/23 A kérdező kommentje:
na szóval így mi a véleménye annak aki a kis csaj mellett volt eddig? :D
2012. febr. 21. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!