Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érzitek fontosnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érzitek fontosnak a csókolózást egy tartós kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy én kb 4 éve vagyok együtt a párommal most várjuk első babánkat, de egy fél éve észre vettem hogy ritkán csókolózunk, max ha szeretkezünk, de akkor nagyon :)

viszont máskor igazán hiányzik :(

26 éves vagyok, tehát már nem kis tini :) ő 33. Azon is gondolkoztam, hogy mivel mint mindenkinek, nekünk is vannak anyagi gondjaink, lehet neki is ez a gond és ott jár az esze, hogy hogyan tudnánk túlélni a válságot, és ezért már nem foglalkozik olyan kis "aproságokkal" mint hogy engem szeretgessen?

véleményeket várok...



2012. febr. 22. 11:15
 1/9 A kérdező kommentje:
mivan? XD
2012. febr. 22. 11:18
 2/9 anonim válasza:

Ez nem így működik!!

Válság ide vagy oda, a csókolózás alapvető testi kontaktus egy párkapcsolatban. Mindenen felül értve. Olyan nincs hogy ez vagy az miatt nem...Olyan van hogy nem akar, vagy nem szeret. De ezt próbáljátok megbeszélni. Ez a tiszta dolog mindkettőtök felé nézve. Ja, és ne másokra hallgass, tanácsot/véleményt kérni lehet, de ne szó szerint cselekedj...Legyen saját elhatározásod..

2012. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kicsit makacs emberke ha baja van akkor befordul vagy ami a másik oldala, hogy kifordul -.-

na ez most hülyén hangzott de vagy nem nyílt felém nézve vagy úgy leszól, ha olyat kérdezek ami neki nem tetszik, hogy seggre ülök :-O

most hogy terhesen itthon vagyok csak a kicsi táppénzem van igy a nagyját neki kell megkeresni...soha nem volt ilyen türelmetlen velem csak amiota kicsit pénz nélkül maradtunk és szo szerint naprol napra élünk :(

2012. febr. 22. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha te kezdeményeznéd a csókolozást.


Mármint volt, hogy mi is elhanyagoltuk ezt a részét, de rájöttem, hogy nekem hiányzik. Szóval úgy irányítottam a szájra puszit, hogy "rendes" csók legyen.


28/n

2012. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok csókolózni, és el sem tudom képzelni, hogy ne csókolózzak a barátnőmmel, ha együtt vagyok vele.
2012. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kedves 4-es

az a baj hogy tényleg makacs ha viszont szeretkezünk eszméletlen vad ilyen téren amit szeretek, mármint nem durva, csak tényleg mindent megad :)))

probálkozom én az ilyen irányitott puszival, de nem mindig van kedve hozzá :(


kedves 5-ös

Akkor te nagyon jó pasi lehetsz, a barátnőd büszke lehet hogy téged mondhat párjának :)

2012. febr. 22. 13:03
 7/9 A kérdező kommentje:

amugy hova tünt az 1. válaszoló aki össze vissza hülyeséget irt, és amire a mivan? választ tudtam csak irni?

el lehet tüntetni egy kommentet?

2012. febr. 22. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:

nem lehet elküldeni a kommentet, gondolom valaki moderálta.


A csókra visszatérve, én már 18 éves korom óta úgy vagyok vele hogy nem szeretek az utcán csókolózni (kivéve ha részeg vagyok). Meg az a baj h meguntam, most vagyok közel 4 éve együtt a bnőmmel és már kiismertem a száját, semmi új dolgot nem tudok benne felfedezni. Eltűnt az újdonság varázsa :D

2012. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

uristen ez most komoly? ne haragudj nem megbántani szeretnélek, csak érdekelne hogy mi új lehet egy szájban ???

:-O

mundjuk egy piercingen kívül...

a csók az csók...nem kell hogy uj legyen azért szeretjük (mi) mert jó és kész

nem értelek :(

2012. febr. 22. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!