Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A társkeresőkön miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön miért nem válaszolnak vissza a lányok a rendes, jó megfogalmazású, illedelmes levelekre? Persze kép is van fenn, de az nem lehet döntő vagy mégis?

Figyelt kérdés

Ezt írta valaki!


Nagyon sok rendes pasi van fenn a társkeresőkön nem véletlenül mennek oda, mivel a való életben kevesebb esélyük van csajozni. Aki jó pasi, az ritkán jár társkeresőkre, mivel buliban is bármikor szedhet fel csajokat, így nem kell neten koslatnia a csajok után. A fő probléma kedves kérdező az, hogy a lányok többsége nem hajlandó visszaírni egy korrekt kérdésre sem a válaszát. Ha nem olyan a csomagolás mint amit szeretnének, akkor veszett az ügy. Ugye ide pedig főleg olyanok járnak, akiknek nem annyira jó a csomagolásuk, tisztelet a kivételnek. De sajnos azt veszem észre az a lány aki társkeresőkre jár és elég szép, az csak azért jár oda, hogy önbizalmát és hiúságát erősítse ott. Meg hát ugye tényleg az a fő baj, hogy nektek lányoknak a normális pasi azt jelenti, hogy nagymenő, mindenben ezermester, úgy a konyhában, szakmában mint az ágyon is, emellett meg tényleg úgy is kell kinéznie mint egy filmszínésznek. Eme kritériumoknak a férfiak 99%-a meg sajnos nem tud megfelelni. Egy picikét lejjebb kellene adnotok a követelményeket és észre kellene venni a kevésbé jó kinézetű de jó belső értékekkel rendelkező pasikat is. De az a meglátásom, hogy a nők 70-80%-a hallani sem akar kompromisszumokról, sem a belső sem a pedig a külső tekintetében, mindenből csak a legjobb kell nekik.


2012. febr. 22. 11:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha nekem egy csúnya lány írna társkeresőn, akkor is elolvasnám h mit írt, és ha az alapján szimpatikus, adnék neki egy esélyt. Tudod, nekünk férfiaknak nemcsak a külső számít.
2012. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Na ez az, amit nem hiszek el!! Így szép és jó LENNE! Valószínűleg azért adnál esélyt a csúnya lánynak, mert nem is tartod igazán csúnyának. Nem úgy van, hogy beskatulyázva szép lányok és csúnya lányok, hanem mindenkinek más és más tetszik. Láttam én már szép lányt (számomra, és az átlag számára is) csúnya fiúval, de a lánynak az tetszett, és az összes eddig barátja hasonló volt.

Az, hogy valaki csúnya vagy sem az csak a megítélő szemszögétől függ.

Kapásból, ha valaki intelligens, és meg tud fogalmazni egy jó levelet, akkor csúnya már nem lehet, mert okos. Aki okos az ki tudja kerülni az önhibából adódó problémákat. Pl. nem zsíros a haja, tesz a pattanások ellen, nem jár szakadt ruhákban (kevés pénzből is kivitelezhető) mossa a fogát stb.. És akkor már nagy gáz nem lehet.

2012. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Na ez az, amit nem hiszek el!! Így szép és jó LENNE! Valószínűleg azért adnál esélyt a csúnya lánynak, mert nem is tartod igazán csúnyának."

Tudom, h egy lány számára ez hihetetlen, de attól még igaz: nekünk nem minden a külső, és a belső megszépítheti a külsőt is.

"Kapásból, ha valaki intelligens, és meg tud fogalmazni egy jó levelet, akkor csúnya már nem lehet, mert okos. Aki okos az ki tudja kerülni az önhibából adódó problémákat. Pl. nem zsíros a haja, tesz a pattanások ellen, nem jár szakadt ruhákban (kevés pénzből is kivitelezhető) mossa a fogát stb.. És akkor már nagy gáz nem lehet."

Tanúsíthatom, h nem így van. Pl. ha vki alacsony, és alapból ronda az arca, az hiába csinál bármit, sose fog kelleni egy nőnek sem.

2012. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Innentől pedig ha ápolt vagy oda lyukadunk: kinek mi a ronda? Van akinek az alacsony jön be. Persze, hogy megszépítheti a belső a külsőt, már tapasztaltam is.
2012. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Minden lánynak a magas srácok jönnek be, még az alacsonyaknak is. A belső pedig csak számunkra szépítheti meg a külsőt, számotokra nem. Ha így lenne, lenne a nagyon ronda férfiaknak is bnőjük, de nincs.
2012. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Láttam én már szép lányt (számomra, és az átlag számára is) csúnya fiúval, de a lánynak az tetszett, és az összes eddig barátja hasonló volt."

Konkrétan az egyik legjobb barátnőm, és neki oda állítanád brad pittet akkor se kéne neki, hanem egy inkább (számomra) csúnya srác. Neki ez tetszik kész.

2012. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!