Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a döntő tényező egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a döntő tényező egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van két pasi, az egyik 25, a másik 31. Az egyiknek vannak célja, jövőképe, a másik csak úgy éldegél. Az egyik kevésbé helyes, a másik jó testű. Mind a kettő akar engem, és jó is velük lenni. A második versenyzővel már éltem is együtt pár hónapot, de nem jött be. De végül is folytattuk, külön lakásban. Nem tudok dönteni. Milyen szempontokat kell figyelembe venni, ha komoly kapcsolatot szeretnék?
2010. aug. 25. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van célja jövőképe az már valami és ha kedves rendes srác akkor az a nyerő mert mit kezdesz 1 olyannak aki csak úgy éldegél és mondjuk csak a szexre megy vagy hasonló és még el se fog tudni tartani de lehet hogy én gondolom rosszul
2010. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyikőjüket szereted?
2010. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A második válaszolónál van a pont!
2010. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeretem, mind a kettőt, de szerelmes még nem vagyok. Ők viszont szeretnek. Válás után vagyok, és azért is fogok bele kicsit óvatosabban.
2010. aug. 25. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Amelyik gazdagabb.
2010. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És az lesz, amit mi mondunk?
2010. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A gazdagság nem fontos.

Dönteni azért én fogok, csak kíváncsi vagyok, mások mit mondanak.

2010. aug. 25. 11:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Először is nőj fel és tanulj meg dönteni. Addig nincs értelme kapcsolatot kezdened. Nincs bátorságod a döntéshez, mert félsz, hogy rosszul sül el. Más azonban nem tud dönteni helyetted, mindenkinek magának kell elcsesznie az életét...
2010. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!