Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálhatja ezt? Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt? Tudom, hogy szeret, de ne csak mondja, mutassa is ki! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. 8 hónapja vagyok együtt a barátommal, ő 24. Mivel, elég vezető beosztásban van, cége is van, idő híján nem sokat találkozunk"nem unjuk meg egymást egy hamar". Ezzel nem lenne semmi gond, tudom, hogy szeret, de néha totál az ellenkezőjét érzem, ha nem írok neki egy sms-t, szerintem egész nap nem is keresne. Mondom neki mindig, hogy majd hívj(pedig szerintem ezt se kéne mondani), mégse hív, vagy ha igen, éjfél és hajnali három közt...Vagy kérdezek tőle valamit, akár skypon vagy akárhol, és arra nem válaszolna, csak írja hogy "szeretlek" vagy <3...amikor meg meg felmegy bennem a pumpa, és írom neki hogy jól van akkor mind1, küldi a 99 kérdőjelét, meg miért nem válaszolok.. Amit megbeszélünk másnapra elfelejti, és amikor felhozom a témát, mintha hónapokkal ezelőtt beszéltük volna meg, vagy még én vagyok a hülye, hogy mi ezt biztos nem terveztük. De mindezek mellett, amikor együtt vagyunk, érzem hogy szeret. Mondja is,folyamatosan, hogy szeret, kérdezi, hogy ugye soha nem hagyom el? Akkor ki is mutatja. Nagyon rossz így, hogy egyszer tényleg, úgy érzem le se sz.r, meg nem szeret, amikor meg vele vagyok, akkor úgy érzem nagyon szeret, és soha nem hagyna el...Miért csinálhatja ezt? Vagy, annyi ideje sincs, hogy három percre felhívjon, megkérdezze mondjuk, élek-e...én nem is hívom, felesleges, 100 ból 99 esetben nem veszi fel. Előre is köszi a válaszokat!
2012. febr. 23. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem a kölcsönös szerelem nem mindig elég, de ez mondjuk csak az én véleményem. De tedd fel a kérdést magadnak. Boldog vagy ebben a párkapcsolatban ezzel a sráccal? Ha nem, akkor próbálj meg változtatni, próbálj meg beszélni vele, hogy neked ez meg ez nem tetszik
2012. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert elfoglalt és mert hagyod. Ha meg mernéd neki mondani, hogy neked ez így rossz, te nem akarsz így vele maradni, akkor lehet, hogy elgondolkodna.
2012. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Mivel, elég vezető beosztásban van, cége is van" szép egy magyar mondat. Mindegy. Nőj fel az ő szintjére. Mivel vezető pozícióban van, nincs arra ideje, hogy a te kis lelkedet ápolgassa. Ezt vagy megérted és elfogadod vagy hagyd el minél hamarabb!

Szerinted a megbeszélései és prezentációi közben fog tudni neked kedves SMS -t írni vagy hívogatni, hogy mennyire hiányzol neki?

2012. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Újabb hisztis p*csa, aki unatkozik, ráadásul unalmában nem hogy tanulna egy kis helyesírást, inkább ilyen ökörségekkel foglalkozik.
2012. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a kiemelt mondatoddal nincsen semmi baj....de egyébként, nem, nem gondolom, hogy egy megbeszélés alatt fogja nekem írogatni, de mondjuk utána, azért csak lenne rá három perce, hogy a "kicsiny lelkemet ápolgassa...". Köszi a többieknek a választ, amúgy boldog vagyok vele, csak ilyenkor jön rám ilyen furcsa érzés, amikor több napot nem találkozunk,és kb minden nap ilyen...de köszi még egyszer!
2012. febr. 23. 13:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak hisztizel, mondom ezt, mint lány...

Most mit vársz tőle mégis? Szeret. Írja ezt a csillagokba, vagy mi?

A srác korrekt, gondolom szereti a munkáját, elfoglalt, érett felnőtt gondolkodású valaki lehet. Elég gáz, hogy te azért hisztizel, mert nem hív fel minden nap, meg nem küldözget smseket. Ez egyéni döntés, hogy kinek van rá igénye, személy szerint én is utálom a telefont, párommal csak akkor hívjuk egymást, ha egyeztetünk valamit, vagy megkérdezzük, hogy kér-e a másik valamit a boltból?

Most akkor se én se a párom nem szeretjük egymást, mert nem csüngünk egymáson, hogy jajj te cukorhúsgombóc úgy imádlak, szeretlek, élsz-e még meg minden?


Törődj bele, a te pasid nem egy ilyen érzelgős típus, de ettől még nem rossz ember, és valszeg igenis nagyon szeret. Ha neked olyan kell, akivel naphosszat tudtok a telefonon nyáladzani egymáson, akkor keress mást.

20L

2012. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is dettó ugyan ezt csinàlja a pàrom, igaz mi mèg csak 2hónapja vagyunk eggyütt, de mivel nem birtam tovàbb meg mondtam neki a véleményem, meg rá kérdeztem, h miért nem jelentkezik. Persze kifogás az volt nyakig. Ès mèg ha ez nem lenne elég, mikor eggyütt vagyunk és véletlen be van kapcsolva a tv ugy bàmulja mintha sose làtta volna, akkor àtmegyek HPba és ràm figyel egy darabig. De nem hiszem, h sokkàig birom mèg ezt
2012. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

" utána, azért csak lenne rá három perc" Értsd már meg végre valamit!:


Nem, nincs ideje a te kényeztetésedre. Akinek rendes melója van az tudja. Vége a megbeszélésnek és még 100 másik feladat várja, nem azon fog agyalni, hogy mi lehet a kicsi lelkeddel!

Egy céget kell vezetnie és embereket irányítania. Fog már fel végre. Amikor hazamegy mondjuk este 8-9 kor még 10 kor is a céges dolgokon pörög az ember agya. Nem hiszem el, hogy ezt nem bírjak egyesek megérteni. Ezért a pörgésért keresnek egyesek jól és van szép kocsijuk, házuk. Akik meg ezt a tempót nem tudják felvenni azok sínylődnek napról napra.


Szóval döntsd el milyen jövőt szeretnél, utána nőj fel és majd csak azután hisztiz!

2012. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!