Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek népszerűbb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek népszerűbb? hogyan legyenek új barátaim?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben mert nem értem.:)
2012. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon nehéz. Semmi információt nem adtál. Ami nekem áttörés volt, kicsit puttó középsuliba jártam, akkoriban két összejárós barátom volt, akikkel úgy találkoztam. De aztán elkezdtem járni negyedikbe matek és fizika előkészítőre, és ott végre találkoztam értelmes emberekkel. Velük aztán nagyon sokszor eljártam, akkor nagyon jól éreztem magam a bőrömben.
2012. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet keveset írtam , hát az van az utóbbi időben nagyon rossz lett a társasági életem :S amióta középbe járok :S osztálytársaimra nem lehet számítani mint barátok csak osztálytársak ,régi ismerőseim meg nem is keresnek , ha meg én keresem őket le sem szarnak , mindig itthon ülök mostanában szabadidőmben mikor fiatal vagyok,más velem egy idős összevissza csavarog bulizik, ha valamit nem szeretek az az otthon ülés + unatkozás :/
2012. febr. 23. 19:17
 4/7 A kérdező kommentje:
minden velem egyidősnek megvan a maga társasága, na igen nekem ez hiányzik
2012. febr. 23. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát keress valami sportot!!Velem is ez volt de találtam egy sportot és ezzel együtt meg találtam a világ legelmebetegebb haverját.
2012. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igen ilyesmit kell. Járj el nyelvtanfolyamra, vagy valami szakkörre, sportolj, ilyesmi. Igen, a gimi ilyen téren nehéz, mert elég zárt kör, de ha elmész másfele is, van esély.
2012. febr. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem az első és legfontosabb, hogy elfogadd magad:) tudom, hogy rizsának hangzik, de igenis, hidd el magadról, hogy jófej vagy,és ne gondolj folyamatosan arra, hogy a többiek nem keresik a társaságod, mert lehet, hogy igazából csak bebeszéled magadnak. Egyetértek az előzőekkel, és még hozzátennék annyit, hogy legyél nagyon nyitott, érdeklődő, kedves, vicces, mindig legyen nálad valami "téma", amiről lehet beszélgetni, ne legyél lenéző másokkal szemben, és szeresd saját magad, érezd jól magad...ha ezeket követed, egy idő után keresni fogják a társaságod, és te is sokkal vidámabb,elégedettebb leszel:)) Csak ugye fontos, hogy közben el ne veszítsd önmagad;)
2012. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!