Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jó valamiért a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó valamiért a párkapcsolatom. Segítség. Szakítsak?

Figyelt kérdés
Szóval ..7 hónapja vagyunk együtt a barátommal,de olyan fura az egész kapcsolat...elég sokat veszekszünk ...és keveset találkozunk,pedig nem lakunk messze egymástól(ha mondom hogy jöjjön hozzánk az a válasza hogy menjek én náluk)És én arra vágyom hogy sokat együtt legyünk,bohóckodjunk vagy csókolózzunk vagy sétáljunk vagy bármi csak együtt csináljuk...de olyan lapos az egész kapcsolat ha találkozunk elvagyunk ketten két fele.Mit tegyek?Nagyon szeretem őt de sokáig ezt nem fogom tűrni.Mit tegyek,szakítsak?(a szakítást szeretném azért elkerülni ha lehet)Valaki valami megoldást? Amúgy tudom hogy tőle kellene megkérdezzem mindezt,de nem lehet vele beszélni komolyan...mindent elviccel vagy inkább nekem ad igazat csak hamar zárjuk le az ilyen komoly témát
2012. febr. 23. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2012. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 17 a barátom pedig 19
2012. febr. 23. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
ő miért nem akar menni?beszéltél vele erről?mond el neki amiket ide leírtál.hogy szeretnél csókolozni,sétálni stb stb....ezeket mond el neki mind.
2012. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg beszéld meg vele. ha elvicceli, akkor mond neki hogy ez most tényleg komoly. ha ezután se hallgat meg akkor hagyd ott, nem érdemli meg hogy szeresd.
2012. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

segíteni sajnos nem tudok, de együttérezni igen...

ugyanez a helyzet csak mi 2 hónapja vagyunk együtt. bár az még nem olyan sok de ebben a leírásban magunkra ismertem :)

2012. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!