Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretetre, szerelemre, ölelésre, csókokra vágyom, de nem jön össze egy lánnyal sem valamiért semmi komoly. Hogyan tudnék érzéketlen lenni, mert így csak szenvedek minden nap?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 20:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%

1.Majd amikor nem vágysz rá, akkor fog összejönni.

gondolom elég fiatal vagy még.

2012. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
énis úgyanígy vagyok csak én lányként márha te fiú vagy..:D ne depizz.. az nem old meg semmit attól még, hogy ezek nincsenek nem szar az életed. próbáld meg élvezni azt amid van majd csajod is lesz nekem meg pasim ha meg nem akkor ezvan :D
2012. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék, ugyanis olyan csúnya vagyok, h minden lány undorodik tőlem.
2012. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Kedves 2. lány válaszoló, és annak érdekében h össze is jöjjön vki, megadod az érdeklődőknek az esélyt? Csakmert el szoktatok menekülni ha vmi komolyra fordulna.
2012. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
igen, mivel én is komoly kapcsolatra vágyom és nem futó kalandra. épp ezért nehéz találni megfelelő partnert és ezért vagyok egyedül
2012. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én se komoly se futó kaland -ra nem tudtam összeszedni eddig senkit. :|

Vhogy utolsó pillanatba mind meggondolja magát pedig amig nincs semmi komoly mind "odáig" van értem :)

2012. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
nem olyan jó az érzéketlenség, mint ahogyan te gondolod... én régebben ugyanígy voltam vele... és no lám, ma már érzéketlen vagyok, és szenvedek, mert már rengeteg embernek törtem össze a szívét, mert egyikük érzéseit sem tudtam viszonozni... sz*r ez így
2012. febr. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 weird válasza:
Érzéketlenül élni nagyon jó, egészen addig, amíg azt nem veszed észre,hogy már senkit sem tudsz megszeretni. Hiába lesz egy lány,aki tetszeni fog,kedvelni fogod...pár hónap után azt veszed majd észre, h nem is szereted és nem tudsz vele lenni. Szóval gondold meg: most szenvedsz, vagy egész életedben. És ráadásul pont abban fogsz szenvedni,amit az érzéketlenséggel akartál elkerülni.
2012. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, én pont arra vágyom, amit leírtál. Engem nem lehet szerelemmel szeretni, túl csúnya vagyok hozzá, így aztán jobb is lenne, ha én se lennék rá képes.
2012. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én is igy érzem:((( És akiről azt gondoltam h szeret, nagyon megbántott és nagyon csúnyán átvert:( Mert megcsalt folyamatosan, nekem pedig adta szépet, és kicsit sem lát magába az illető:( Nem tudom h lehetnek ilyen gonosz emberek, és aljasak mint ő volt, pedig harmincon felüli:(


Csak olyam pasi akar komolyat, nem tehetek róla ki nekem nem tetszik valamiért külsőre, vagy jellemre:( Akit emg megszeretek csúnyán hazudik, és nem tisztel:(

2012. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!