Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Ti is éreztek (néha) olyat, hogy amikor nem vagytok együtt a szerelmetekkel, az olyan feleslegesen elpazarolt idő az életedből, mert vele is lehettél volna? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy legszívesebben mindig mellette lennél, fognád a kezét, ölelgetnéd, csókolnád.. és közben van amikor több hét is eltelik, amíg nem látod Őt és azt az időt olyan elpazarolt időnek érzed az életedből..hogy azt az időt tölthetted volna vele is, mert ki tudja, mit hoz a jövő.. és nem tudom.. én teljesen ki vagyok bukva néha, mert annyira hiányzik és össze szeretnénk költözni, de egyelőre az én anyagi helyzeteim miatt (nincsen munkám..) kilátástalan is.. 22 évig vártam a nagy Őre. Végre megtaláltam, ő is szeret engem, lennének terveink, de annyira szomorú vagyok a reménytelenség miatt.. Június óta megy ez..és semmi előre haladás..

És nagyon szeretem!!!!!!! Vele akarok lenni!! :'(

(most is nem egész 1 napig fogom látni 3 hét után)


22/L


2012. febr. 24. 04:25
 1/5 A kérdező kommentje:

feleslegesen elpazarolt idő az életedből, mert

* azt az időt vele is eltölthetted volna..

2012. febr. 24. 04:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Es tapasztalatbol: nem szabad tul sokaig huzni,mert elobb-utobb valamelyik fel belefarad a tavolsagba.

2012. febr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6 évig éltem távkapcsolatban!Többször szakitottam emiatt!

Volt hogy 2 havonta találkoztunk!A munkája miatt!

Már együtt vagyunk 1 éve(összeköltöztünk)ami nekem meglepő volt h 6 év alatt milyen keveset tudtunk egymásról!Pont a távolság miatt!Ott nem tudsz munkát keresni ahol ő lakik vagy ott a környékén?

2012. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen messze vagytok egymástól?
2012. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat:)

Nem vagyunk annyira messze (120 km), csak nálunk is a párom munkája az, ami miatt nem tudunk nagyon találkozni. Nincs annyira fix munkaideje (nem úgy mint egy bolt..), otthon is sokat dolgozik illetve a szabadnapjain is be kell mennie, számítanak rá, jó a szakmájában, határidő stb. :S

De, keresek munkát arrafelé is, de eddig semmi..ugyanúgy mint itt az én környékemen. És - lehet hogy hülyeség rástresszelni dolgokra, de - már előre félek, hogy mi van, ha esetleg én itt kapok munkát, és biztos munkahely és én se fogok tudni/merni nagyon mozdulni? :S Ő meg oda van kötve.. De mindegy, erre még nem is gondolok inkább..

Csak tényleg tudom, hogy nagyon jó családom lehetne vele, látom a jövőnket..

2012. febr. 24. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!