Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire kedves gesztus 6. hónapi hónap fordulóra?

Figyelt kérdés
Szóval én arra gondoltam, hogy sütnék neki valami sütit, de fogalmam sincs, hogy milyet. Valami muffinra gondoltam, valami kis szívecskés díszítéssel. Csak, ugye a szüleinek is kéne vinni..xD A másik, hogy valami "pop up card"-ot akarok készíteni és abba egy idézetet beleírni. Szerintetek jó ötlet? 18/F
2012. febr. 9. 17:41
 1/3 Macs1209 ***** válasza:

Szerintem ha már sütésnél tartasz, akkor csinálj egy

bolognai-t neki. Jobban fogja értékelni, ha jól meg-

csinálod, mint a szivecskét. Legalább tudja, hogy

melletted nem fog éhen halni, és nem cukorral tömöd.

2012. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nagyon aranyos, én örülnék neki :) de szerintem a szüleinek nem muszáj csinálnod, de egy muffintészta úgyis több adag max ők is esznek belőle:)
2012. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát Bolognait is csinálhatnék, ha egy háztartásban élnék vele :D De, mivel arra még nem adatik lehetőség így szerintem a süti marad. :D
2012. febr. 9. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!