Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasitokkal nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitokkal nem akarok lefeküdni, de kanos, ti, hogy szoktátok megoldani? Kiveritek neki vagy francia?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha kanos, vigyél neki szukát:D Nem erre gondoltál?
2012. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon-nagyon lusta vagyok, akkor csak nézem, ahogy ő játszik magával. vagy a mellkasán fekszem, és közben simogatom, aztán ha úgy van, átveszem. ha nem vagyok nagyon lusta, akkor orál. :) ha pedig közepesen, akkor kézzel. mindegyik variációt élvezi, szóval ez annyira nem nagy ügy. sőt, egyszer azt mondta, hogy igen tehetséges vagyok kézzel is, csak túlságosan szeretem az orált, és így arra nem jut elég alkalom :D szóval azóta néha csak kézzel is csinálom, hadd legyen egy kkis változatosság :D
2012. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha a férfi kanos, akkor azt akarja, hogy a nője legyen a "szukás".
2012. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

"Ha a pasitokkal nem akarok lefeküdni"


Az én pasimmal e is akarj lefeküdni mert kikaparom a szemedet!!!

2012. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Általában egyszerre vagyunk "kanosak" de ha mégis lustizok, akkor orál, , vagy kombinálva kézzel. De előfordul, hogy a melleim közé szorítva... azt nagyon szereti . De általában ha bújni kezd, nekem is megjön a kedvem hozzá, akkor is, ha előtte nem volt.
2012. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Egyik sem, megmondom neki, hogy nem akarok vele lefeküdni.
2012. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 koszik ***** válasza:
8%
Nem ertem hogy miert van az hogy nincs kedvuk a noknek meg ez a hulye szoveg, hogy faradt vagyok.mikor alltalaban a nok tizedet nyujtjak fizikailag az agyban mint a ferfiak???!!!
2012. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ilyen önző, mint az akinek, ha nincs kedve akkor nem segít a pasiján. Ha a férjem akar, de nekem nincs kedvem, akkor valamilyen módon könnyítek rajta. Kéz, száj, vagy hagyom. Persze ilyen aránylag ritkán van mert egészséges szexuális életünk van. Az ilyen fapinákat meg majd jól megcsalják, vagy otthagyják. Meg is érdemlik!
2012. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
De leakarok mindig mert akar!!!!!! Nem utasitom el!!:)
2013. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!