Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az osztálytársam túl felnőttes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársam túl felnőttes. Mit tegyek, hogy jó útra térítsem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Az osztálytársam folyton pasizik,cigizik,iszik bulizik stb.Volt olyan eset is, hogy a 18 éves haverjával csókolózott, de nem szeretik egymást és soha nem is jártak.Szerintem ez még túl korai. Mondtam már neki, hogy szerintem hülyeség ez az egész, és ha így folytatja, nem lesz értéke a fiúk szemében.Ő azt mondta, hogy csak élvezi az életet. Mit tegyek, hogy helyes útra térítsem?
2012. febr. 24. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a szülei nem figyelnek rá akkor te minek törnéd magad? Szerintem inkább kerüld el a csajt mert ha látják hogy vele beszélgetsz vele lógsz azt fogják hinni te is ugyanolyan vagy.. hiányzik ez neked ? szerintem nem.... te normálisan élsz és csak magaddal foglalkozz... ha őszerinte ez jó akkor csinálja.. majd rájön.. mikor 5 év múlva a kutya se fog hozzá szólni csak szexre akarja majd mindenki
2012. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem felnőttes hanem felelőtlen. A "felnőttséget" nem ez határozza meg. És valószínű sehogy
2012. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Telefonáld seggbe!
2012. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki a véleményed, a beleszólási jogod itt nagyjából véget is ért. Többet ennél nem tudsz tenni.
2012. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sederintsd nyakon, aztán köpd szembe...
2012. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is kb. akkor kezdtem ezeket a dolgokat. Semmit nem tudsz tenni, úgysem tudod meggyőzni. Most 16 vagyok, van értékem a fiúk szemében, és nem bántam meg semmit.
2012. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy túl gyerekesen viselkedik, ugyanis egy érett felnőtt ember életébe nem férnek bele azok a dolgok, amiket felsoroltál. Szerintem próbáld olyan dolgokkal megismertetni, amik komolyabb célt adnának az életének, és akkor rájönne, mennyi időt pazarolt el eddig az említett dolgokkal.
2012. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat,és igazatok van ez inkább gyerekes.
2012. febr. 25. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!