Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond szerintetek ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond szerintetek ha a pasim az osztálytársam? Mondták páran, hogy nem jó osztálytárssal járni.

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 15:33
 1/8 Inkog Nito ***** válasza:
Nem jó osztálytárssal lenni.Bele kell kalkulálni hogy szakítotok és akkor minden nap látnod kell...
2012. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy már bizonytalan vagy. Ha valaki szeret valakit, leszarja hogy teszem azt, az osztálytársa. Csak 2 dolog van: Szereted, nem szereted. A kettő közt nincs. Döntsd el. Ha szereted leszarod, hogy az osztálytársad.
2012. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen gond van két osztálytársam akik együtt jártak elsőtől kezdve és nagyon jól meg voltak stb.,de ha veszekedtem vagy akármi mindig minden az osztályban zajlott úgy,hogy mindenki tudott mindentől és most több mint egy év után szakítottak és nagyon kellemetlen nekik folyton veszekednek és rossz nekik látni,hogy mind a ketten új kapcsolatokat kezdenek másokkal,tehát ilyen fajta tapasztalatból mondom,hogy baromira nem jó
2012. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szeretem, ezért is jöttem össze vele. 1 hónapja. eddig minden oké. nem szoktunk veszekedni, úgy komolyabban. és viták addig is voltak amíg csak barátok voltunk és az oszt.társak mindig poénosan viszonyultak hozzá. idén végzek, úgyhogy még csak pár hónapig vagyunk osztálytársak. csak arra gondoltam, nem folyásolja-e be negatív irányba a kapcsolatunkat, hogy a suliba találkozunk naponta.
2012. jan. 31. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:

én együtt voltam a párommal gimiben is és még most is szval

ez rajtad múlik, hogy hogy tudod kezelni ha szakítotok , valamint ha tényleg szereted vállalni kell ezt a következményt h talán lesznek necces dolgok

2012. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is pont ebben a cipőben vagyok. beleszerettem az osztálytársamba. ha össze is jönnénk, akkor azt max jövőre tervezném, amikor végzünk. sajnos soha nem lehet tudni, hogy meddig tart egy kapcsolat, és borzasztó, ha szakítás után is minden nap látnod kell. pár éve egy sulis társammal jártam, az is rossz volt ilyen szempontból.
2012. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én anno 7.osztályban kezdtem járni az osztálytársammal,titkoltuk jó darabig,és mikor kiderült piszkáltak is minket elég sokat,de mi nem törődtünk velük és igazából csak a sárga irigység beszélt belőlük. Még mindig együtt vagyunk ,azóta eltelt 7év ami mondjuk nem volt zökkenő mentes.
2012. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban elég kellemetlen szitu lenne, ha végül szakítanátok. Sajnos tapasztalat, uff, rossz volt.
2012. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!