Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás! Miért van így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás! Miért van így? KOZVÉLEMÉNYKUTATÁS

Figyelt kérdés
miert van az, hogy a férfiak a szakítás napján este akár bulizni is elmennek, napokig meg sem látszik rajtuk a letortseg, szomorusag(ekozben a lányok zokognak), majd pár nap-hét után a fiuk vannak magunk alatt(visszakivánkoznak)?
2012. febr. 24. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a pasik elõsször neg akarják mutatni h tudok nélküled is élni a csajok meg elõször csak sírnak majd ez megfordul bár ez nem mindig igy van
2012. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
koszi! fiuk válaszát is szivesen várom!
2012. febr. 24. 15:09
 3/11 anonim ***** válasza:
fiu voltam
2012. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ok, bocsi
2012. febr. 24. 15:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ ki szakít kivel, és hogy mennyire visel meg.

4éves kapcsolatom után sírtam 1napig aztán belevetettem magam az éjszakába.

28n

2012. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok és mindig megvisel a szakítás engem is. Csak pár nap múlva tudok bulizni esetleg. Nem mindenki olyan mint amit te írtál le.
2012. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
na van egy x időszak a szakitás után. ez legyen mondjuk 1 hét. a fiuk az első 1-2 nap leszarják aztán haladnak a depi felé. a csajoknál meg pont forditva. Depivel kezdenek majd abbol fokozatosan lépnek ki
2012. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert mi fiúk első nap örülünk hogy szabadok vagyunk, és 2-3 nap után lépnénk is tovább. Aztán rájövünk, hogy mennyire is jó volt az előző, és itt jön a depi. A lányok pedig rájönnek hogy milyen jó volt az előző, és utána akarnak csak továbblépni. Ez csak saját elmélet, lehet hogy hülyeség :)
2012. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na én egy 25 éves srác vagyok nem régen dobtak ki. Első este lementem a haveromhoz elmeséltem a sztorit utána egész este ő járt a fejembe nem tudtam aludni. Ezt követően két napig szar volt de nem annyira. Utána jöttek a gyötrelmek fogyás nem evés ívás cigizés amiket sosem csináltam ezelőtt. 3 hónapig szenvedtem mint a kivert kutya pitiztem neki ő meg boldogan sugárzott és élt. Szóval akár hogy is nézem a nők sokkal gonoszabbak tudnak lenni szakítás után. Mert a férfi nevelésünkből adódóan nem mutatja minden kis fájdalomnál , hogy ő szenved. Ha a férfi szemmel láthatólag szenved akkor az tényleg mélyről jövő érzés. Szóval első napokban tudjuk tűrni a fájdalmat csak az felemészt egy idő után olyan mint egy kis féreg, mely lassan felzabál.
2012. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de őszintén az az egyetlen reményem, hogy így van. Azt várom, hogy vége legyen a bulizásnak, visszatérjenek a hétköznapok, és érezze ő is amit én, hogy összetartozunk, és szükségünk van egymásra :(


Pasik, mennyi idő után szoktátok túltenni magatokat a megőrülős, bulizós részen?

2012. febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!