Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt lerendezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt lerendezni magamban? Eldönteni, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a barátom 15, lassan négy hónapja járunk.

Egy hónapra a megismerkedésünk után jöttünk össze. Régebben mindig úgy volt, hogy szinte mindig a külsejükbe szerettem bele a fiúknak. Nála ez pont fordítva volt, a belsejébe szerettem bele. Össze is jöttünk. DE: kezdetben zavart, ha mások előtt ölelt, megcsókolt. Nagyon szerettem vele lenni, de sírhatnékom volt, úg éreztem nem vagyok szerelmes. Majdnem szakítottunk, de nem ment, megpróbáltuk megint. Bennem rengeteget erősödött az egész, egész hétvégén fent vagok gépen, hog tudjunk beszélni, ha összeveszünk úgy érzem világvége van, ölelgetem a tőle kapott dolgokat, rá gondolok, ha magához szorít elönt a boldogság, stb.

De mégse érzem, hogy szerelmes lennék. Külsőleg nem vonz annyira, mint belsőre, ugyanakkor elhagyni NEM tudom, mert szeretem! Amint egy kicsit is összekapunk sírok, és amikor találkozunk majdnem leteperném annyira kívánom(nem volt köztünk semmi olyan még).

Mi lehet ez? :S Ki érzett már így?(nem tudok erről sokmindenkivel beszélni, azért írtam ki!:)


2012. febr. 24. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy :)
2012. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)!

Tudom, hogy butaság ilyenekt kiírni, csak kamasz vagyok, és valakivel meg kell beszélnem.:)

Az a baj, hogy a külseje mégse vonz, és emiatt néha elbizonytalanodok, pedig mégis odavagyok érte. És nem akarok hülyítő liba lenni.:)

2012. febr. 24. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamennyire mégiscsak vonz, hogyha azt érzed letepernéd
2012. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy az nem kétséges :-)
2012. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerelem átkozott gyötrelem:)
2012. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!