Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még az átlagos (nem szép)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még az átlagos (nem szép) lányok nagyobb része is mire fel olyan beképzeltek szerintetek?

Figyelt kérdés

Tehát rondán beszélnek, isznak, kibeszélnek mást a hátuk mögött, csak a legcsúcsabb pasival hajlandóak megdugatni magukat, holott ők nem olyan szépek, nem tisztelik az időseket stb. Ilyesmi lányokra gondoltam, mint ezena képen szereplők. Tehát inkább átlagosak és nem a legszebbek de lerí róluk, hogy olyan nagyvilági kis beképzelt libák. Persze nem tudom, hogy való életben milyenek, de képről ezek jönnek le. És azt tapasztalom, hogy az ilyesmi lányok zöme igencsak el is van szállva magától. Csak nem tudom mire fel? Szerintetek?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2012. febr. 24. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen képen?
2012. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2012. febr. 24. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ők pont nem olyanok, mint akiket leirtál. de hát kitudja. egyikőnk se ismeri őket!


Egyébként meg sokan csak a magabiztosság hiányát próbálják így leplezni. beképzeltnek, és nagyképűnek tüntetik fel magukat, hogy ezzel magukat biztassák...

2012. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
They have the pussy, they have the power... :)
2012. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 asdface ***** válasza:
Az érett gyümölcsért magas fára kell mászni.
2012. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!