Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év a párommal együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év a párommal együtt vagyunk, de már nem vagyok nagyon boldog! Mit tegyek, hogy vele újra az lehessek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok együtt a párommal és lassan a kisfiúnk is 3 éves lesz. Most már nem érzem magam vele olyan boldognak.Puszit is csak akkor ad ,ha én kérek tőle. Magától nem. Csak akkor szeretget,ha esténként akar valamit. Amúgy nagyon figyelmes,mert megszokott lepni ajándékokkal,ha épp valami nap van. Amúgy nem. Régebben minden hónapban 1x kaptam virágot. Most semmi. Teljesen elhanyagol. És én már bele untam,hogy mindig én megyek oda hozzá pusziért vagy ölelésért. Szerintetek mi lenne a legjobb? Hogy lehetne újra jó a kapcsolatunk? Mert úgye itt van a kisfiúnk!!
2012. febr. 24. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Vele beszéltél már erről? Hogy mi az oka, hogy kezdetetek elhidegülni?

Az ilyen jellegű problémát csak együtt lehet megoldani, mindkettőtöknek akarnia kell.

Ha beszélgettek, és megérti mi a gond, akkor lehet elkezdeni szervezni közös programokat, esetleg kettesben elmenni romantikus helyekre, kicsit több időt szakítani egymásra.


28/n

2012. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beszélj vele ,mond el neki ezeket amiket most ide leirtál.

Lehet ugy érzi ,hogy most inkább a gyerekkel foglalkozol inkább és ezért nem olyan hozzád mint volt.

2012. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondd el neki ugyanazt, amit ide leírtál nekünk. Azt is, hogy neked hiányoznak ezek a dolgok, és próbáljon változtatni rajtuk.


Egyedül nem tudod megoldani, beszéld meg vele, mi hiányzik neked.

2012. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd ezt el neki is. Ha vevő arra, hogy nagy kapcsolatépítő tréningbe kezdjetek, akkor túl nagy gond nem lehet. :) Lehet egyszerűen nem is gondol arra, hogy neked ezek hiányoznak! Ha ős is szeretne változtatni, akkor próbáljátok lepasszolni valahova a kissrácot, menjetek el kirándulni, egy wellness hétvégére, vagy bárhova, ahol újra csak ti ketten vagytok, egymással foglalkozhattok és újra egymásba szerethettek! :)
2012. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Azt lenne jó tudni hogy vajon házasságban éltek-e vagy csak úgy...
2012. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó hogy ha én dugom a férjedet! 23/F
2012. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
feleséget akartam írni
2012. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tarts szeretőt, az feldob! Ha meg megsejti, akkor 1000-el megpróbál visszahódítani :-P


(De hogy normális is legyek: beszéljetek. Minden kapcsolatnak ez az alapja: meg kell beszélni!)

2012. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem élünk házasságban. Élettársi kapcsolatban. És vele is ugyan annyit foglalkozom,mint a gyerekkel.
2012. febr. 25. 10:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a helyzetben abszolút nem számít, hogy házasok vagytok-e avagy sem. Persze a válás hosszadalmasabb, mint egy sima költözés, de a lényege ugyanaz, elszakadsz attól az embertől, aki az életed része és a kisfiad apja.

Én mindenképpen megpróbálnám ezt megbeszélni vele és ha vevő rá, akkor kicsit többet foglalkozni vele, elmenni vele ide vagy oda. Nem szabad a gyereket sem elhanyagolni, de talán most egy nagyon picit ő háttérbe kerülhet, amíg megpróbáljátok rendezni a kapcsolatotokat. Nem hinném, hogy ettől bármi baja lenne. Engem is sokszor passzoltak le hetekre a nagyimhoz és azok a hetek a legeslegszebb, legbandázósabb kisgyerekkori élményeim. A nagyik ugye mindig engedékenyebbek/lágyabb szívűek mint a szülők. :P Tehát én mindenképpen erre kezdenék el koncentrálni, először beszélgetnék vele az érzéseimről és ha vevő rá, akkor tegyetek azért, hogy felkeltsétek azt a lángot! Sok sikert kívánok nektek, őszintén! :)

2012. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!