Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kenyeskedni (ojan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kenyeskedni (ojan cukin) egy fiunak kicsit bugyuta kerdes de kivancsi lennek a valaszokra me google-on nem talalok valaszt ra:D?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az hogy cukin kényeskedni?:D
2012. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik 90%-a frászt kap a kényeskedéstől! Nem tudom hány éves lehetsz de sokkal jobb lenne, ha arnyos lennél és kedves nem kényes.
2012. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ő..nem igazán értem ezt most,hogy mire gondolsz pontosan.Talán ha bővebben kifejtenéd mit szeretnél.

Az az egy biztos,hogy kényes ne legyél az nem cuki,hanem idegesítő.

2012. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en mindj irok neked privit :) en imadom ha "kenyeskednek"^_^
2012. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat az en baratom szeretni ha kenyeskedek neki :) ntom masok h vannak vele ...:D kenyeskedni pedig ugy ertem h kenyesen beszelni vagy csak kenyesen nyalizni...nem igazan tudom elmeselni
2012. febr. 25. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Lássuk csak.. Részben te is elmondtad hogy hogyan tudnál kényeskedni neki...mondjuk kényes beszéddel. Ez csupán annyit takar hogy igyekszel minnel gyakrabban becézni, nem akárhogy hanem cukin amennyire csak lehet, és minél édesebben beszélsz vle annál hatásosabb. Egy kényes ember mondjuk cukin ki tudja venni magát vitákból is és ha teszem azt kis esetlen az illetô akkor a kényeskedéssel ezt olyan aranyosan el tudja fedni, hogy az a másik félnek még tetszen is. Ehez viszont az szükséges hogy beismerd elsôsorban azt hogy hibáztál és próbáld ugy vígasztalni, hogy te tudatában vagy annak hogy milyen vagy és ezt felhasználva edesen tudtára adod amit szeretnél.


Elsô olvasásra lehet h nehez kicsit, viszont ha tenyleg meg szeretnél tanulni kényeskedni akkor azt legkönnyebben egy kényes ember jelenlétében teheted meg.

2012. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!