Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hallgattam másokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hallgattam másokra miért a hülye fejem után mentem?

Figyelt kérdés
Tegnap este férjemmel veszekedtünk. Egy pár hónapja elég fasírtba vagyunk. és tegnap még ezt is mondta nekem, hogy miért nem .... (amit az elején leírtam). és ezt a házasságunkkal kapcsolatban mondta. Meg, hogy mi a fenének kellett nekünk összeházasodni. Ezek után ti mit csinálnátok? komolyan mondhatta vagy csak a vita hozhatta ki belőle? Ma már teljesen normális hangnemben beszélt velem, meg kedves volt, de nekem ez nagyon rosszul esett. mindig mindenki azt mondta, hogy milyen szép pár vagyunk, meg mennyire összeillünk és most meg ez. Eddig soha sem mondtam hogy pl valaki le akarta volna beszélni rólam. 8 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok.
2012. febr. 24. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem csak a vita hevében mondta és ma már azt kedves veled mert meg bánta amit mondott
2012. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagyok ezért nem hiszem, hogy pont nekem kéne magyaráznom, vagy kioktatnom, de "üdv a házasságban". Természetes a veszekedés, de nem szabad az első kirohanást ilyen komolyan venni. Anyámék is állandóan veszekedtek, mindig volt az, hogy "most elválok" és társai + egyszer anyám majdnem elköltözött egy vita közben, pakolt és készült elmenni 'valahova', nekünk kellett az útját állni. A lényeg, hogy 2 hétre rá vagy előbb már nyoma se volt mindezeknek. Amúgy meg örülnöd kellene, hogy legalább van valakid. Én pont a fordítottja miatt vesztettem el azt akit szeretek, mert hallgattam másokra és nem úgy cselekedtem ahogyan én láttam helyesnek. De nem szabad feladni, csak azért is minden erőmmel azon leszek, hogy visszahódítsam az elvesztett szerelmemet. A legjobb tanács amit adhatok nektek, hogy NYUGODTAN, HIGGADTAN és részletesen beszéljétek át az egészet, ha hideg fejjel is úgy éreztek ahogy vita közben akkor elgondolkozhattok a váláson. Amúgy idegesen természetes, hogy az ember mond mindenfélét. Sok sikert! 21/F
2012. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!